1398/06/04 09:54
قدرداني استاندار مركزي از كاركنان دولت
استاندار مرکزی طی پیامی هفته دولت و روز کارمند را به عموم مردم سرزمین آفتاب بویژه کارکنان دستگاه های اجرایی این استان تبریک گفت.

آقازاده در این پیام که به مناسبت هفته دولت و روز کارمند در سال 1398 صادر شده، عنوان کرد:

((هفته دولت نماد وحدت ملت و دولت در مسير پيشرفت ايران اسلامي است.))

استاندار مرکزی افزود: هفته اول شهریور ماه، که با نام و یاد شهیدان والا مقام "رجایی" و " باهنر" مزین و هفته دولت نامگذاری شده یادآور فداکاری‎های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری این شهدای گرانقدر و فرصتی برای سرمشق قراردادن راه، روش و منش این عزیزان در  جهت خدمت رسانی بی منت و خالصانه به مردم است. 

وی بیان کرده است: بی شک در سالی که از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به عنوان "رونق تولید" نامگذاری شده است،  تمام مسئولان و مدیران  با تأسی از ویژگی‌های والای اخلاقی و رفتاری شهدای دولت با تلاش در جهت  جامه عمل پوشاندن به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)  و  تحقق برنامه ها و سیاست های دولت تدبیر و امید در راستای سربلندی و عزت ایران اسلامی گام بر می دارند.

سید علی آقازاده خاطر نشان کرده است:  اینجانب به عنوان خدمتگزار مردم شریف استان مرکزی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره ی دو یار دیرین امام و انقلاب، شهیدان رجایی و باهنر این هفته را به همه  دولت مردان و کارمندان پرتلاش استان مرکزی تبریک عرض نموده، از زحمات صادقانه آنها تشکر و قدر دانی می نمایم. موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی، رفع مشکلات مردم  و ادامه راه شهیدان رجایی و باهنر، از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

©2015 Markazi Province (Ostan-mr.ir). All Rights Reserved