1396/01/27 12:29
ايجاد تعامل بيشتر و همپوشاني خدمت رساني به حادثه ديدگان جاده اي در محور قديم ساوه - همدان
در جلسه ای با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی موضوع واگذاری بخشی از درمانگاه شهر نوبران به هلال احمر و ایجاد پایگاه پلیس راه مطرح مقرر شد که این درمانگاه جهت خدمت رسانی بیشتر به حادثه دیدگان از سوانح رانندگی در محور قدیم ساوه – همدان تجهیز گردد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در این جلسه اظهار داشت: درمانگاه شهر نوبران در کریدر پر تردد غرب به شرق کشور واقع شده و بایستی برای وحدت در خدمت رسانی و ایجاد ایمنی بیشتر در این مسیر و خدمت رسانی به حادثه دیدگان از سوانح رانندگی، هلال احمر، فوریتهای پزشکی و پلیس راه در این مکان مستقر و با همپوشانی خدمات و امکانات خود برای نجات حادثه دیدگان در محور قدیم ساوه همدان اقدام نمایند.

عزیز فیلی گفت: برای بهره برداری بهینه از درمانگاه نوبران که در ورودی این شهر و ابتدای محور قدیم ساوه همدان واقع شده، کمیته ای متشکل از مدیرکل مدیریت بحران استانداری، مدیرعامل جمعیت هلال احمر، نماینده دانشگاه علوم پزشکی، پلیس راه، فرمانداری شهرستان ساوه و شورای اسلامی شهر نوبران از درمانگاه مزبور بازدید و قسمتی از درمانگاه مزبور را به هلال احمر تحویل و محل استقرار پایگاه پلیس راه را مشخص نمایند.

وی اضافه کرد: قسمتی از ساختمان در حال اجرای درمانگاه نوبران به مساحت حدود 300 مترمربع و 70 درصد پیشرفت فیزیکی به جمعیت هلال احمر استان تحویل می گردد و پیگیری اعتبار لازم برای تکمیل و تجهیز آن  در دستور کار قرار دارد.

رئیس شورای ترافیک استان مرکزی ابراز داشت: امیدوارم که با این اقدام و همکاری و تعامل دستگاههای ذیربط و استقرار دایمی و هم پوشانی خدمات  هلال احمر، فوریتهای پزشکی و پلیس راه در محل ساختمان درمانگاه نوبران شاهد کاهش قابل ملاحظه ای در آمار تلفات جاده ای در محور قدیم ساوه همدان باشیم.

 

©2015 Markazi Province (Ostan-mr.ir). All Rights Reserved