Portal_background_image

7 مهر روز ملي آتش نشاني و ايمني گرامي باد.

روز ملی آتش نشانی و ایمنی بهانه ای است برای تجلیل از انسانهایی که در نبرد با شعله های خانمان سوز آتش و در کوران حوادث، همواره به شوق خدمت خالصانه به همنوعان خویش در خط مقدم امداد و نجات قرار دارند.

مهدی زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی با صدور پیامی در آستانه هفتم مهر ماه روز ملی آتش نشانی و ایمنی از خدمات شایسته آتش نشانان استان مرکزی در انجام ماموریتهای محوله بویژه مهار آتش سوزیها و پیش گیری از تبدیل اینگونه حوادث به بحران قدر دانی نمود.

در بخشی از پیام وی آمده است: روز ملی آتش نشانی و ایمنی بهانه ای است برای تجلیل از انسانهایی که در نبرد با شعله های خانمان سوز آتش و در کوران حوادث، همواره به شوق خدمت خالصانه به همنوعان خویش در خط مقدم امداد و نجات قرار دارند.

گفتنی است که بهمین مناسبت همایش استانی آتش نشانان به همت شهرداری و سازمان آتش نشانی اراک و با حضور  مهدی زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی ، داوود تاجران شهردار کلانشهر اراک ، جمعی از اعضای شورای اسلامی و مدیران دستگاه های اجرایی استان در فرهنگ سرای شهر واقع در کوی صنعتی اراک برگزار می گردد.

 


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها