Portal_background_image

پيگيري پروژهاي ملي در حوزه راهسازي استان مركزي

جلسه بررسی پروژهای ملی در حوزه راهسازی استان مرکزی با حضور معاون ساخت وتوسعه راههای شرکت ساخت وتوسعه زیر بناهای کشور ، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی ، مدیر کل راه وشهر سازی استان، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، وسایر مسئولین در استانداری مرکزی برگزار شد.

 

معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در خصوص موضوعات مطرح شده در این نشست، ابراز داشت:

از مسئولین شركت مادر تخصصي ساخت و توسعه زيربناهاي حمل و نقل كشور دعوت کرده بودیم که برای بررسی وضعیت پروژه های ملی راه سازی به استان مرکزی سفر کنند که در همین ارتباط آقای مهندس کدخدا زاده معاون ساخت وتوسعه راهها به همراه مدیر کل راههای غرب و مرکز این شرکت به این استان آمدند و از وضعیت پروژه های ملی حوزه راه بازدید نمودند.

مهدی زندیه وکیلی افزود: در یک جلسه دو ساعته که با معاون محترم شرکت ساخت و توسعه راههای کشور داشتیم، وضعیت پیشرفت فیزیکی، کیفت اجرا و موانع و مشکلات اجرایی پروژه های ملی در حوزه راهسازی استان را مورد بررسی قرار دادیم و با هم فکری و تعامل بین دستگاهی در جهت رفع موانع و حل مشکلات موجود، تصمیم گیری شد.

وی گفت: در این نشست قرار شد که با تامین اعتبار و رفع موانع موجود ازجمله تامین مصالح لازم، برخی از پروژه های شرکت مذکور تا پایان سالجاری و برخی دیگر نیز تا پایان سال آینده به بهره برداری برسند.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها