Portal_background_image

پيگيري اعتبارات دهياريهاي شهرستان شازند

در جلسه ای با حضور مهدی زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی، مصطفی عرب فرماندار شهرستان شازند و مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری موضوع جذب اعتبارات دهیاریهای این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

 

  معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در این جلسه که بخشداران مرکزی، زالیان، قره کهریز،  سربند  و دهیاران شهرستان شازند حضور داشتند، اظهار کرد: برای جذب اعتبارات ارزش افزوده و آلایندگی که بطور مستمر به حساب دهیاریها واریز می گردد، دو جلسه در سالجاری تا کنون با حضور دهیاران برگزار کردیم و راهکارهای لازم را جهت استفاده از این اعتبارات در جهت اشتغالزایی و عمران روستایی ارائه کردیم.

مهدی زندیه وکیلی افزود:  اکثر دهیاریها در فرآیند جذب اعتبارات ذکر شده موفق عمل کردند ولی تعدادی از دهیاریها در شهرستانهای اراک، ساوه و شازند در این زمینه با مشکل مواجه هستند که در اینگونه جلسات اختصاصی، مشکلات عمرانی و اشتغالزایی آنان بصورت مورد به مورد بررسی و تصمیم گیری می شود.

وی گفت: وظیفه جذب و مصرف اعتبارات ارزش افزوده و آلایندگی روستاهای فاقد دهیاری و اجرای پروژه های ذیربط بعهده فرمانداریها می باشد.

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها