Portal_background_image

پيگيري اجراي پروژه هاي عمراني شهرستان شازند

مسائل و مشکلات اجرایی پروژه های عمرانی شهرستان شازند در حوزه های راهسازی، راهداری، ورزش و جوانان، آبرسانی و گردشگری با حضور دکتر زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در این شهرستان مورد پیگیری قرار گرفت.


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در پایان سفر یکروزه خود به شهرستان شازند، ابراز داشت:
از پروژه های عمرانی شهرستان شازند، بازدید به عمل آمد. بعضی از این پروژه ها دارای مشکلاتی هستند که مورد رسیدگی قرار گرفت و به لطف خدا مرتفع گردید.
 مهدی زندیه وکیلی ضمن تاکید بر اهمیت پروژه های راهسازی در شهرستان شازند، افزود: تعدادی پروژه در حوزه راه شهرستان شازند داریم که با برطرف شدن موانع و حل و فصل مشکلات؛ عملیات اجرایی این پروژه ها بزودی آغاز می گردد.
وی گفت: اجرای پروژه محور ازنا – شازند برای استان مرکزی و شهرستان شازند خیلی مهم است، خوشبختانه پیمانکار مربوطه انتخاب شده و برای شروع کار یک هماهنگی نیاز بود که در جلسه ای با حضور فرماندار شهرستان و مدیران دستگاه های اجرایی ذیربط، هماهنگی لازم در خصوص تامین معادن شن و ماسه و خاک مورد نیاز اجرای پروژه و همچنین زمین لازم جهت تجهیز کارگاه مربوطه بعمل آمد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی به آغاز زودهنگام عملیات اجرایی مسیر شهباز – شازند اشاره کرد و اظهار داشت: حل و فصل مشکلات اجرایی پروژه های آزاد راه ازنا – شازند و مسیر 5 کیلومتری شهباز به شازند، از دیگر موضوعاتی بود که در جلسه فرمانداری این شهرستان مورد رسیدگی و تصمیم گیری قرار گرفت.
زندیه وکیلی عنوان کرد: از برخی پروژه های حوزه گردشگری شهرستان شازند نیز بازدید کردیم . مسایل و مشکلاتی داشتند که مقرر شد با تعامل و همکاری مدیران دستگاه های ذیربط مرتفع گردد.
وی افزود: در حوزه آب و فاضلاب شهری و روستایی شهرستان شازند مسایل و مشکلاتی وجود دارد که مورد بررسی قرار گرفت و هماهنگی لازم جهت تامین اعتبار پروژه های مذکور از ردیف اعتبارات شهرستان و دهیاریهای مربوطه بعمل آمد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی گفت: دوتا پروژه ورزشی نیز مورد بازدید قرار گرفت و برای تکمیل این پروژه ها مقرر شد که با همکاری سازمان ورزش و جوانان و بخشداری مرکزی شهرستان شازند و با استفاده از اعتبارات دهیاریهای ذیربط ، در روند اجرایی این پروژه ها تسریع گردد.

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها