Portal_background_image

نشست قرارگاه پدافند زيستي استان مركزي

نشست قرارگاه پدافند زیستی استان مرکزی به ریاست سید علی آقازاده استاندار و با حضور معاونین هماهنگی امور عمرانی، اقتصادی و سیاسی امنیتی استانداری، رئیس کل دادگستری استان و سایر اعضا برگزار شد.

استاندار مرکزی در پیامی از تلاش های گروه های مردمی استان در مقابله با بیماری کرونا تشکر و قدردانی کرد.

پیام سید علی آقازاده استاندار مرکزی بدین شرح است :

این روزها که ایران اسلامی و جهان درگیر مسئله ای فراگیر و بحرانی به نام اپیدمی کرونا می باشد عزم ملی ، همبستگی و اعتماد اجتماعی رمز تحقق استراتژی پیشگیرانه و مقابله با این بیماری است .

 امروزه در مسیر مقابله با ویروس کرونا همراهی و همدلی مردم و مسئولان که برگرفته از فرهنگ والای ایثار و از خودگذشتگی و حس مسئولیت پذیری است در جای جای ایران اسلامی و استان مرکزی مشهود و ستودنی است.

خیرین، سازمان ها و موسسات مردم نهاد و گروه های جهادی در کنار سایر نهادهای دولتی و مدافعان سلامت با اطلاع رسانی، تامین اقلام و تجهیزات پزشکی، جذب منابع مردمی، آموزش و توجیه عمومی، تقویت روحیه عمومی جامعه و  حمایت از بخش های آسیب پذیر  و طبقات محروم  در امر پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا در استان مرکزی بخوبی نقش آفرینی کرده اند که این اقدامات در بهبود شرایط و تثبیت روند این بیماری در استان موثر بوده است.

اینجانب از زحمات و تلاش های خیرین، سازمان ها و موسسات مردم نهاد، گروه های جهادی و همه عزیزانی که در این روزهای سخت در کنار کادر پزشکی و درمانی از هیچ تلاشی برای پیشگیری و مقابله با این بیماری دریغ نکرده اند تشکر و قدردانی  نموده، امیدوارم در پرتو عنایات خداوند متعال و در سایه  همدلی و هم بستگی هر چه زودتر بر این بیماری فائق شویم.

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها