Portal_background_image

كميسيون اجرايي آيين نامه مديريت ايمني حمل و نقل و سوانح رانندگي استان مركزي

کميسيون اجرایی آیین نامه مدیریت ايمني حمل و نقل و سوانح رانندگی باحضور دکتر زنديه وكيلي معاون هماهنگي امور عمراني استانداري مركزی ، علی میرزایی فرماندار شهرستان ساوه، مدیران کل دفتر فنی و امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک استانداری، راه و شهرسازی، راهداری و حمل و نقل جاده ای، شهردار ساوه و رئیس پلیس راه استان مرکزی در فرمانداری شهرستان ساوه برگزار شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی با اشاره به آمار تصادفات جاده ای در محورهای مواصلاتی شهرستان‌های ساوه و زرندیه گفت: نباید آمار بالای تلفات جاده‌ای و سوانح رانندگی در این محورها به امری عادی بدل شود.
مهدی زندیه وکیلی در جلسه کمیسیون اجرایی آیین نامه مدیریت ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی اظهار کرد: بیش از ۴۸ درصد تلفات جاده ای‌استان مرکزی به دلیل افزایش حجم تردد در چند محور مواصلاتی ساوه و زرندیه بوقوع می‌پیوندد و برای پیشگیری از بروز سوانح رانندگی و نیز کاهش آمار جانباختگان باید چاره‌اندیشی کرد، نه اینکه صرفا به بیان آمار ‌اکتفا کرده و ارائه آمار امری عادی شود.
وی بیشترین سوانح رانندگی را ناشی از عامل انسانی و خودرو دانست و گفت، اغلب محورهای اصلی استان مرکزی زیر ترافیک خودروهای عبوری از این استان می باشد و خستگی و خواب آلودگی رانندگان و تخطی از سرعت مطمئنه، موجب بروز بیشترین سوانح رانندگی در این محورها می گردد.
معاون هماهنگی امور عمرانی و استانداری مرکزی اقدامات ملی در جهت تقویت فرهنگ عمومی رانندگی و ترافیک را ضروری دانست و افزود،  احداث مجتمع های رفاهی بین راهی، توقف گاه های ایمن ، آشکار سازی و حذف نقاط پرحادثه و افزایش دوربین های هوشمند ثبت تخلفات در دستور کار شورای هماهنگی ترافیک استان مرکزی می باشد.

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها