Portal_background_image

كلنگ احداث تقاطع غير هم‌ سطح خنداب به زمين زده شد.

همزمان با سومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی ایران و با حضور سید علی آقازاده استاندار و زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی ،فرماندار شهرستان خنداب و مدیرکل راه و شهرسازی استان، کلنگ احداث تقاطع غیر هم‌سطح خنداب در محور اراک – توره به زمین زده شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی طی گفتگو با دفتر اطلاع رسانی حوزه عمرانی استانداری مرکزی عنوان کرد:

بر اساس مصوبه جلسه ی اخیر شورای هماهنگی ترافیک استان مرکزی که  به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و به دبیری اینجانب و با حضور اعضای شورا از جمله روسای پلیس راه و راهور استان برگزار شد، لزوم رفع نقطه حادثه خیز و اجرای طرح تقاطع غیر همسطح محور اراک توره در سه راهی خنداب بصورت روگذر به تصویب اعضا رسید و مقرر شد که اداره کل راه و شهرسازی استان با تامین اعتبار لازم، نسبت به اجرای این طرح اقدام نماید.

احمد مرزبان افزود:  محور اراک به توره بعنوان کریدر اصلی شمال به جنوب کشور، از ترافیک بالایی برخوردار است و هدف از اجرای این پروژه رفع یکی از نقاط حادثه خیز در این محور پرتردد می باشد.

وی ابراز داشت: کلنگ اجرای پروژه مزبور همزمان با سومین روز از دهه فجر توسط استاندار محترم به زمین زده شد و امیدوارم با تامین اعتبارلازم به میزان 4 میلیارد و 500 میلیون تومان، عملیات اجرایی این پروژه مهم انجام گردد و پس از تکمیل ، زیر بار ترافیک قرار گیرد.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها