Portal_background_image

شروع بكار دوازدهمين نمايشگاه بين المللي سنگ‌ ايران در شهر نيم ور

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ‌ ایران و اولین نمایشگاه تعمیق ساخت داخل کشور با حضور سید علی آقازاده استاندار ؛ زندیه وکیلی و فرخی معاونین هماهنگی امور عمرانی و اقتصادی استانداری مرکزی، فرماندار شهرستان محلات و جمعی از مدیران و صنعت گران حوزه سنگ در شهر نیم ور افتتاح شد.

این نمایشگاه با هدف آشنا شدن بازدیدکنندگان با شرکت های جدید و محصولات و تجهیزات به روز سنگ و با شرکت جمعی از معدن کاران و صنعتگران حوزه فراوری و صادرات سنگ کشور از تاریخ 16 مهر ماه به مدت چهار روز در محل دایمی نمایشگاه های سنگ استان مرکزی در شهر نیم ور دایر می باشد.

نمایشگاه بین‌المللی سنگ تزئینی ایران در فضایی به مساحت ۹۰ هزار مترمربع شامل ۲۰ هزار متر مربع فضای سرپوشیده و ۷۰ هزار مترمربع فضای باز برپا شده است.

در ۴۵۰ غرفه این نمایشگاه آخرین دستاوردهای حوزه سنگ تزئینی و نما، فرآوری سنگ‌های ساختمانی، معادن سنگ، ماشین‌آلات استخراج معدنی، قطعات و لوازم سنگ‌بری، معدن و ماشین‌آلات تخصصی و سایر صنایع وابسته سنگ به نمایش درآمده است.

 ۴۰۰ شرکت داخلی و خارجی در این دوره نمایشگاه سنگ حضور دارند و  در فضای باز این نمایشگاه ۲۰۰ معدن از ۱۳ استان کشور ۲۰ هزار تن سنگ کوپ را  به نمایش گذاشتند و بزرگترین سالن سنگ کوپ کشور در این نمایشگاه دایر شده است. داشتن فضایی مناسب برای نمایش سنگ کوپ معادن از مهمترین ویژگی‌های نمایشگاه سنگ نیم‌ور محلات است.

 اغلب غرفه‌های حاضر در نمایشگاه مربوط به واحدهای تولیدی استان مرکزی است و بقیه مربوط به دیگر استان‌های کشور یا نمایندگی‌های شرکت های خارجی است.

رایزن‌های بازرگانی و تجار ایرانی از کشورهای آفریفای جنوبی، الجزایر، ترکمنستان، روسیه، افغانستان و ویتنام و مسئولان نمایشگاهی معتبر خارجی از کشورهای هند، ترکیه، ایتالیا و چین و حضور مجلات و روزنامه‌های بین‌المللی در این نمایشگاه حضور دارند.

برگزاری دومین میز سنگ کشور با حضور نخبگان معدنی و مدرسان صنایع سنگ با هدف توسعه صادرات در سومین روز برپایی نمایشگاه و برپایی سمینارهای تخصصی و آموزشی با حضور صاحب‌نظران مطرح از دیگر برنامه‌های دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ است.

 نمایشگاه بین‌المللی سنگ تزئیتی ایران در ۱۰ کیلومتری جاده محلات به شهر نیم‌ور واقع شده و از ۱۶ تا  ۱۹ مهر ماه جاری در محل دایمی نمایشگاه سنگ ایران پذیرای علاقه‌مندان است.

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها