Portal_background_image

سومين جلسه شوراي حفاظت از منابع آب استان مركزي

نشست شورای حفاظت از منابع آب استان مرکزی به ریاست سید علی آقازاده استاندار و با حضور زندیه وکیلی و فرخی معاونین هماهنگی امور عمرانی و اقتصادی استانداری، یادگاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، آمره ای مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان و شرکت ویدئو کنفرانسی فرمانداران شهرستانهای استان و سایر اعضای حاضر در جلسه برگزار شد.

در این نشست گزارشی از وضعیت ذخیره آب در سد های استان و اقدامات صورت گرفته برای تعیین بستر و حریم رودخانه های استان مرکزی و همچنین آزادسازی حق آبه کشاورزان مسیر رودخانه قمرود ارائه گردید و مقرر شد که با همکاری دستگاه قضایی و فرمانداری شهرستان خمین، موضوع تثبیت حق آبه مزبور و نظارت بر استمرارحق آبه مزبور و جلوگیری از برداشتهای غیرمجاز در شهرستان گلپایگان؛ اقدام گردد.

در ادامه جلسه موضوع مسدود کردن چاه های غیر مجاز مطرح و پس از استماع گزارش شرکت آب منطقه ای استان، سهمیه هر شهرستان برای پیگیری موضوع با مسئولیت فرمانداریها تا پایان سال تعیین گردید.

سپس موضوع همکاری بیشتر دهیاریها و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با شرکت آب منطقه ای استان برای حفاظت از بستر و حریم رودخانه ها و جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در این محدوده ها تاکید گردید.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها