Portal_background_image

سفر معاون وزير راه و شهرسازي و مديرعامل سازمان ملي زمين و مسكن به استان مركزي

نبیان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن طی سفر دو روزه خود به استان مرکزی به اتفاق دکتر زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مرزبان مدیرکل راه و شهرسازی، از پروژه های عمرانی مرتبط با وزارت راه و شهرسازی بازدید کردند و طی چند جلسه ، مشکلات پروژه های نیمه تمام را مورد بررسی قرار دادند.

برخی از امور انجام در برنامه سفر معاون وزیر راه و شهرسازی به استان مرکزی

بازدید از طرح گردشگری جاده فرودگاه اراک؛ بازدید از پروژه های مسکونی کوی کوثر و طرح گردشگری دره گردو اراک، شرکت در جلسه ای با حضور کارکنان حوزه راه و شهرسازی استان، بازدید از پروژه های راهسازی و مسکونی شهرستانهای اراک و دلیجان، شرکت در جلسه شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی استان مرکزی و شرکت در جلسه ای با حضور سید علی آقازاده استاندار مرکزی . در این دیدار که  زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مرزبان مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی حضور داشتند، موضوع پروژه های عمرانی در حوزه راه و شهرسازی استان مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت.

تهاتر زمین با شهرداری جهت تعریض خیابان امام خمینی(ره) دلیجان، واگذاری زمین مورد تملک دانشگاه اراک جهت توسعه دانشگاه، اختصاص زمین جهت ساخت مسکن محرومین از موارد مطرح شده در این نشست بود.

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها