Portal_background_image

سفر دو روزه معاون عمراني استانداري مركزي و هيات همراه به استانهاي قزوين و زنجان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی پس از بازگشت از سفر دو روزه به استانهای قزوین و زنجان که به اتفاق مدیرکل دفتر امور شهری استانداری، شهرداران و تنی چند از اعضای شوراهای اسلامی شهرهای اراک، ساوه و محلات صورت گرفت، اهداف و نتایج سفر خود و هیات همراه به استانهای مذکور را تشریح کرد.

دکتر زندیه وکیلی هدف از این سفر را بازدید از پروژه های عمرانی بویژه اجرای طرح های موفق در حوزه گردشگری و استفاده از تجارب موجود در اجرای طرح های مشابه در این استان، عنوان کرد و افزود: با توجه به شباهت زیاد مناطق گردشگری باراجین قزوین و گاوازنگ زنجان با برخی از مناطق گردشگری استان مرکزی از جمله دره گردوی شهر اراک، به اتفاق تنی چند از مدیران و دست اندر کاران اجرای طرح دره گردو  از اقدامات صورت گرفته در باراجین و گاوازنگ بازدید و تاسیسات گردشگری اجرا شده را مورد بررسی قرار دادیم.

وی گفت: در جریان سفر به شهر قزوین از بازار سعد السلطنه قزوین  نیز بازدید کردیم. مسئولین و دست اندرکاران استان قزوین اقدامات خوبی در راستای مرمت و احیای این بازار تاریخی انجام داده اند که تجربیات انجام شده می تواند بعنوان یک الگوی مناسب برای احیای بازار تاریخی شهر اراک مورد استفاده قرار گیرد.

 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی نتایج بازدید خود و هیات همراه از پروژه های عمرانی و گردشگری استانهای قزوین و زنجان را مثبت ارزیابی نمود و گفت: در جریان سفر به استانهای قزوین و زنجان و بازدید از پروژه های تعیین شده در برنامه سفر، با مدیران ارشد استانی از جمله استاندار زنجان، معاونین هماهنگی امور عمرانی هر دو استان، شهرداران ، مدیران و مجریان  طرح های گردشگری در شهرهای قزوین و زنجان دیدار و گفتگو کردیم.

زندیه وکیلی اضافه کرد: در این سفر همچنین تفاهمنامه ای مبنی بر خرید بیست دستگاه اتوبوس برای ناوگان حمل و نقل شهر ساوه بین شهرداری قزوین و ساوه به امضاء رسید.

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها