Portal_background_image

ستاد پايش سامانه حمل و نقل شهري استان مركزي

جلسه ستاد پایش سامانه حمل و نقل شهری استان مرکزی به ریاست دکتر زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و با حضور مدیران کل دفتر فنی استانداری و راهداری و حمل و نقل جاده ای، تعدادی از شهرداران و معاونان فرمانداران شهرستانهای استان برگزار شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در این نشست عنوان داشت: هدف از تشکیل ستاد پایش سامانه حمل و نقل شهری استان ، بررسی راهکارها و تمهیدات لازم جهت کاهش تاثیرات ناشی از سهمیه بندی سوخت بر ناوگان حمل و نقل عمومی است .

مهدی زندیه وکیلی اضافه کرد: براساس مصوبه هیات محترم وزیران، تشکیل ستادهای پایش سامانه حمل و نقل شهری استان ها به معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداریها محول شده و بایستی طبق مفاد تصویب نامه مذکور ، اقدامات لازم جهت کاهش تاثیرات ناشی از سهمیه بندی بنزین بر سیستم حمل و نقل عمومی از جمله تاکسی ها، آژانس های مسافربری و سرویس های مدارس ، صورت بگیرد تا خللی در امر خدمت رسانی به هم استانیهای شریف ایجاد نگردد.

وی ضمن تاکید بر عدم افزایش قیمت کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی ، گفت: شهرداریهای استان مکلفند با هماهنگی لازم با دستگاه های نظارتی ، بصورت مستمر بر سیستم حمل و نقل شهری نظارت داشته و تمهیدات لازم را برای جلوگیری از هرگونه کاستی در امر خدمت رسانی به شهروندان عزیز را بکار بگیرند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی تصریح کرد:آماده بکار و در مدار بودن تمام جایگاه های سوخت سی ان جی و مراکز توزیع گاز ال پی جی، استفاده حداکثری از اتوبوس های شهری برای خدمترسانی به مردم و همکاری مجدانه تمام دستگاه های ذیربط ، می تواند برای کاهش تاثیرات ناشی از تغییر قیمت سوخت، موثر باشد.

گفتنی است: در این جلسه شهرداریهای اراک،ساوه، شازند، خمین، محلات و دلیجان، در رابطه با وضعیت خدمترسانی ناوگان حمل و نقل عمومی شهری به شهروندان و مشکلات بوجود آمده گزارش دادند .

 

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها