Portal_background_image

روستاهاي داراي ظرفيت بالا در زمينه اشتغال در دستور كار اقتصاد مقاومتي استان مركزي

استاندار مرکزی در نشست شورای اداری شهرستان خنداب، گفت: احصاء روستاهای دارای ظرفیت بالا در زمینه اشتغال روستایی در دستور کار قرار گرفته است و از ادارات کل کمیته امداد امام خمینی (ره) ، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، صنعت، معدن و تجارت ، تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواسته شده تا ظرفیت های اشتغال روستایی خود را به صورت کمی مشخص نمایند.

زمانی قمی افزود: جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی راهبرد مهم رونق تولید و اقتصاد کشور است و اشتغالزایی را در پی دارد.

وی اظهار کرد: برای حل مشکلات پیش رو باید  سرمایه گذاری و مقاوم سازی اقتصاد را بصورت توامان  در پیش گرفت و برای تحقق آن ها گام های اساسی برداشت.

استاندار مرکزی گفت: با سرمایه گذاری داخلی و خارجی تولید و اقتصاد کشور رونق می گیرد و در پی آن اشتغالزایی شده و مشکل اشتغال نیز که از دغدغه های اصلی مسئولین و مردم است مرتفع خواهد شد.

وی افزود: خانواده دولت در سال گذشته تلاش زیادی در راستای جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی داشت و موفقیت چشمگیری نیز در استان به ویژه در شهرستان های ساوه، زرندیه و دلیجان حاصل شد.

زمانی قمی گفت: سرمایه گذاری با شعار محقق نمی شود بلکه امنیت، ثبات قوانین و برخورد مناسب از ملزومات جذب سرمایه گذار به ویژه سرمایه گذار خارجی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

استاندار مرکزی توسعه اشتغال خرد و روستایی را از اولویت های ستاد اقتصاد مقاومتی استان برشمرد و ادامه داد: توسعه اشتغال روستایی مسیر مقاوم سازی و یکی از راهکارهای دولت در راستای تحقق اصل اقتصاد مقاومتی است که این امر در استان مرکزی هم که در اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی بعنوان استان پیشتاز معرفی شده در اولویت قرار گرفته است.

زمانی قمی تصریح کرد: هر اقدامی که از سوی دولت در کشور انجام می شود با هدف توسعه و آبادانی است و تثبیت نظام اسلامی را به دنبال دارد و افتخاراتی که کسب می شود باید به حساب جمهوری اسلامی گذاشته شود.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها