Portal_background_image

دومين جلسه شوراي فني استان مركزي

دومین جلسه شورای فنی استان مرکزی به ریاست دکتر زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و با حضور رقیه یادگاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، حمیدرضا نوازنی مدیرکل دفتر فنی استانداری، مدیران دستگاههای اجرایی عضو و کارشناسان فنی مهندسی عضو شورا برگزار شد.

در این نشست ضمن پیگیری مصوبات جلسات قبل، گزارش کمیته نظارت شورای فنی استان از پروژه های در دست اقدام شهر اراک ارائه گردید و مشکلات فنی اجرایی پروژه ها از جمله بیمارستانهای حضرت ولیعصر(عج) و امیرالمومنین(ع) و دیوار  ساحلی رودخانه این شهر مورد بررسی و راهکارهای حل و فصل مشکلات مطرح شده ارائه گردید.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در این جلسه از کیفیت بالای اجرای  فنی سازه های ساختمانی واحد آموزشی ، اورژانس سوانح سوختگی و زنان و زایمان بیمارستان امیرالمومنین(ع) ابراز رضایت کرد و گفت: بازدیدی که از پروژه های مذکور داشتم، اجرای سازه های ساختمانی براساس اصول فنی مهندسی اجرا شده و کیفیت اجرا قابل قبول است لیکن بایستی تلاش بیشتری صورت بگیرد که این پروژه ها در موعد مقرر خاتمه یافته و مورد بهره برداری قرار گیرد.
مهدی زندیه وکیلی افزود: گرچه نظارت بر اجرای پروژه های بیمارستانی از اهمیت بالایی برخوردار است ولی اصل مهمتر در اجرای چنین پروژه هایی؛ نظارت دقیقتر  بر اجرای تاسیسات بیمارستانی می باشد و بایستی در این ارتباط حتما از مشاورین و ناظران ذیصلاح استفاده شود.

وی تاکید کرد: حد اکثر تا پایان این ماه بایستی مشاور ذیصلاح برای پروژه های در دست اجرای بیمارستان امیرالمومنین تعیین و چهار پروژه مربوطه شامل ساختمان آموزشی، زنان و زایمان، سوانح سوختگی و محوطه سازی با نظر مشاور ذیصلاح تکمیل و انشاالله در موعد مقرر به بهره برداری برسد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی نقش نظارتی کارفرماها در اجرای پروژه ها را خیلی مهم دانست و گفت: کارفرماهای پروژه های عمرانی بایستی با جدیت تمام بر کار مجریان طرح ها نظارت داشته باشند.
زندیه وکیلی در خصوص ساماندهی دیوار ساحلی رودخانه فصلی شهر اراک نیز عنوان داشت: در رابطه با ساماندهی رودخانه فصلی اراک، مطالعات لازم صورت گرفته و بایستی این مطالعات به طرح تبدیل شود و شهرداری با جدیت بیشتر و با همکاری دستگاه های ذیربط از جمله دانشگاه اراک نسبت به عقب نشینی سردرب دانشگاه و اجرای دیوار ساحلی با استفاده از سازه های شکیل و دارای استحکام ، اقدام نماید.

🆔@akhbare_omrani_markazi

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها