Portal_background_image

دستاوردهاي انقلاب اسلامي را بصورت دقيق، شفاف و با صداقت اطلاع رساني نماييم.

این مطلب را معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در جلسه کارگروه افتتاح پروژه های عمرانی مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد و افزود: انقلاب اسلامی ایران دستاوردهای بسیار بزرگی در بخش های مختلف بویژه بهداشت و درمان، گازرسانی، آب و فاضلاب، راهسازی و سایر پروژه های عمرانی داشته است که بایستی بصورت دقیق و مقایسه ای به آگاهی مردم برسد.

 

مهدی زندیه وکیلی در این جلسه کارگروه که با حضور جمعی از فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی استان برگزار شد، اظهار داشت: از مدیران دستگاه های اجرایی انتظار می رود که ضمن گزارش پروژه های عمرانی دهه فجر، با نگاه متفاوت تری توام با خلاقیت ، نسبت به اطلاع رسانی دقیق و شفاف از عملکرد 40 ساله و تطبیقی دستگاه ذیربط نسبت به قبل از انقلاب اسلامی اقدام نمایند.

 

وی از فرمانداران شهرستانهای تابعه استان بعنوان روسای ستادهای شهرستانی خواست: با تشکیل جلسات و هماهنگی لازم ،  پروژه های دستگاه ها ی اجرایی، قضایی،  نظامی و شهرداریها را برای افتتاح در دهه فجر انقلاب اسلامی مدیریت نمایند.

 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی فتنه های دشمنان برای ناکارآمد جلوه دادن انقلاب اسلامی را یادآور شد و گفت: وظیفه عام ما حفظ و حراست از کیان مقدس جمهوری اسلامی ایران است و علاوه بر آن وظایف خاصی داریم که توسعه و عمران میهن عزیزمان، از جمله وظایف خاص ماست که به لطف خدا در این حوزه کارهای بسیار زیادی صورت گرفته و بایست به اطلاع مردم شریف برسد.

زندیه وکیلی اضافه کرد: فرصت افتتاح تمام پروژه های عمرانی توسط مسئولین کشوری و استانی وجود ندارد و دستگاه های اجرایی استان بایستی ضمن گزارش پروژه های شاخص خود ، نسبت به اطلاع رسانی از طریق صدا و سیما و رسانه های ارتباط جمعی و همچنین فضای مجازی اقدام نمایند.

 

 

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها