Portal_background_image

جلسه ستاد پيشگيري، هماهنگي و فرماندهي عمليات پاسخ به بحران استان مركزي

جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان مرکزی به ریاست سید علی آقازاده استاندار و با حضور زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، رئیس کل دادگستری و فرماندهان سپاه روح اله و انتظامی استان، فرماندار شهرستان اراک و مدیران کل مدیریت بحران و دفتر فنی استانداری و سایر مدیران دستگاههای عضو ستاد مدیریت بحران برگزار شد.

در این نشست اداره کل هواشناسی استان مرکزی ، از تغییر وضعیت هوا و بارندگیهای شدید در مناطق مختلف استان و لزوم آمادگی دستگاههای ذیربط برای مقابله با مخاطرات احتمالی از جاری شدن سیلابها گزارش داد.

سپس شرکت آب منطقه ای و راهداری استان از اقدامات صورت گرفته در زمینه کاری خود گفتند و بر آمادگی دستگاه های ذیربط برای پیش گیری از مخاطرات احتمالی تاکید کردند.

در ادامه دکتر زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی گفت:  بارش برف و باران در مناطقی از استان مرکزی آغاز شده و تا بامداد روز چهارشنبه هفتم اسفند سالجاری ادامه خواهد داشت و در همین ارتباط هماهنگی های لازم با فرمانداران، شهرداران و دهیاریهای استان جهت آمادگی لازم برای مقابله با مخاطرات ناشی از بارندگیهای دو روز آینده صورت گرفته و دستگاه های خدمات رسان، آمادگی لازم را برای مقابله با حوادث احتمالی ناشی از سیلاب دارند.

وی افزود، مدیران دستگاههای اجرایی که دارای پیمانکاران طرف قرارداد در اقصا نقاط استان می باشند، به آنان ابلاغ نمایند که با حفظ آمادگی کامل، در جهت استفاده از ماشین آلات سنگین و سبک که در اختیار دارند، برای کمک به دستگاههای اجرایی برای مهار سیلاب های احتمالی اقدام نمایند.

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها