Portal_background_image

تسريع و تسهيل امور ذينفعان و جلب رضايت مردم، مورد انتظار مسئولين از مديران دستگاه هاي اجرايي استان مركزي است.

این مطلب را معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در آیین تکریم و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی استان ابراز داشت و افزود: توصیه میکنم که در کنار کارهایی بزرگی که انجام می دهید، به امور جزئی مردم و ارباب رجوع هم با دقت و سرعت بیشتر رسیدگی کرده و در جهت جلب رضایت مردم ، تلاش نمایید.

مهدی زندیه وکیلی ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر توجه بیشتر به امور مردم، اظهار کرد: ممکن است درخواست فردی از دستگاه اجرایی از نظر ما با توجه به کارهای بزرگی که در حال اجرا داریم، جزئی باشد لیکن همان کار جزئی ارباب رجوع ممکن است از نظر آن شخص؛ تمام زندگی او باشد.

وی با قدردانی از مجید شارقی مدیرکل سابق راه و شهرسازی و اعلام آمادگی کامل دستگاه های اجرایی برای همکاری با راه و شهرسازی گفت: هرجا که سخن از توسعه و پیشرفت و سرمایه گذاری است با راه و شهرسازی ارتباط پیدا می کند و مجموعه این اداره کل، هم کارهای بزرگی دارد و هم زمینه سازتوسعه است و هم از نظر اجتماعی، بسیاری از امور مردم و خدماتی که می گیرند با راه و شهرسازی مرتبط است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی از احمد مرزبان مدیر کل جدید راه و شهرسازی بعنوان یک نیروی بومی و توانمند نام برد و تاکید کرد: کارها در مجموعه راه و شهرسازی باید طوری باشد که امور همه ذینفعان شامل بخش های خصوصی و پیمانکاران، انبوه سازان، نظام مهندسی و کاردانهای فنی ساختمان و عامه مردم با تسهیل و تسریع مورد پیگیری و انجام قرار گیرد و رضایت مردم را در بر داشته باشد.

زندیه وکیلی ابراز داشت: ما در شروع یک دوره پرکار جدید هستیم و باید تلاش کنیم که از شرایط موجود با همراهی نمایندگان فرهیخته و دلسوز مردم در مجلس شورای اسلامی و همت مدیران با تجربه دستگاه های اجرایی برای توسعه و پیشرفت استان مرکزی به نحو احسن استفاده نماییم.

گفتنی است که در این آیین با حضور محفوظی معاون پارلمانی وزیر راه و شهرسازی و زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی، احمد مرزبان بعنوان مدیرکل راه و شهرسازی معرفی و از خدمات مجید شارقی قدردانی شد.

 

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها