Portal_background_image

تجليل از جمعي از دهياران استان مركزي با حضور معاون هماهنگي امور عمراني استانداري

طی نشستی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی، یازده نفر از دهیاران استان مرکزی که در المپیاد علمی دهیاران کشور، موفق به کسب رتبه های برتر شده بودند، مورد تقدیر قرار گرفتند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در ابتدای این نشست ضمن قدردانی از دهیاران برگزیده المپیاد علمی، گفت: برگزاری اینگونه دوره ها و مسابقات علمی موجب ارتقاء سطح آگاهی شغلی و علمی دهیاران و از طرفی موجب افزایش کارایی، بهره وری دهیاران و به تبع آن کمک به توسعه و عمران روستاها خواهد شد.

عزیز فیلی افزود: در المپیاد علمی دهیاران کشور که با شرکت 400 نفر دهیار از سراسر کشور در مشهد مقدس برگزار شد، دهیاران استان مرکزی با کسب رتبه های برتر کشوری ، نشان دادند که با آشنایی کامل از قوانین و مقررات مربوط به توسعه روستایی، در جهت خدمت رسانی به مردم روستا و اجرای طرح های عمرانی موفق هستند.

وی با اشاره به اهمیت جایگاه دهیاران در رشد و توسعه روستاها، ابراز داشت: دهیاران بایستی در کنار انجام وظایف قانونی خود، در خصوص افزایش سطح آگاهی و توانمندیهای خود تلاش کنند و اداره کل دفتر روستایی و شوراهای استانداری نیز مکلف است با برگزاری دوره ها و همایش های آموزشی، بستر لازم رای برای این مهم فراهم نماید.

گفتنی است: در این جلسه آقایان مسلم فلاح ، وحید حیدری، احمد درمانلو،علی بابایی، رحمن غلامحسینی ، علی اکبر جهانگیری و حمید شاملو دهیاران برگزیده از شهرستانهای ساوه، شازند،کمیجان و زرندیه و خانم ها زهرا امیری، افسانه نعمتی، ثریا صدیق و سپیده غیبی از شهرستانهای اراک، ساوه، زرندیه و دلیجان مورد تقدیر قرار گرفتند.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها