Portal_background_image

بهره برداري و كلنگ زني ۱۳ طرح عمراني، اقتصادي و خدماتي در شهرستان شازند

با حضور سید علی آقازاده استاندار ، زندیه وکیلی و فرخی معاونین هماهنگی امور عمرانی و اقتصادی استانداری مرکزی، رجبی فرماندار شهرستان شازند و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی ،۱۳ طرح عمرانی، اقتصادی و خدماتی در شهرستان شازند افتتاح و کلنگ زنی شد.

 استاندار مرکزی روز سه‌شنبه در حاشیه بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی این طرح‌ها گفت: ۱۳ طرح عمرانی، اقتصادی و خدماتی روز سه‌شنبه به ارزش ۱۶۳ میلیارد ریال در شهرستان شازند بهره‌برداری و یا عملیات اجرایی آن آغاز شد.

سید علی آقازاده  افزود: استخر پرورش ماهی قزل آلای شهر آستانه در زمینی به مساحت پنج هزار متر مربع و ظرفیت ۱۰ تن ماهی با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

وی ادامه داد: عملیات اجرایی درمانگاه شبانه روزی شهر هندودر نیز در زمینی به مساحت ۱۰ هزار متر مربع و زیر بنای سه هزار متر مربع و پیش بینی ۱۳۰ میلیارد ریال اعتبار آغاز شد.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: سردخانه میوه و تره بار خسبیجان با ظرفیت یک هزار و ۵۰۰ تن و اعتبار ۲۸ میلیارد ریال شامل ۱۳ میلیارد ریال آورده شخصی و ۱۵ میلیارد ریال تسهیلات به بهره برداری رسید.

آقازاده گفت: عملیات اجرایی هنرستان ۶ کلاسه شهر توره نیز آغاز شد که با پایان یافتن عملیات آن، عدالت آموزشی در نقاط کم برخوردار به منصه ظهور می‌رسد.

وی ادامه داد: بهره‌برداری از طرح‌های آموزشی و بهداشتی در شهرستان‌ها و مناطق محروم نقش مهمی در افزایش سرانه آموزشی و بهداشتی در این مناطق به همراه دارد.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: بهره‌برداری از طرح بازسازی و نوسازی ساختمان جهاد کشاورزی شهرستان توره نیز از دیگر طرح‌هایی بود که در این سفر به بهره‌برداری رسید.

آقازاده افزود: ساختمان جهاد کشاورزی توره با اعتباری بالغ بر جهار میلیارد ریال و زیر بنای ۴۵۰ متر مربع به بهره‌برداری رسید.

وی ادامه داد: عملیات اجرایی اورژانس شهری و پدهوایی مهاجران نیز آغاز شد.

استاندار مرکزی گفت: ۲۰ خانه هلال شهرستان شازند نیز در این سفر به صورت همزمان به بهره‌برداری رسید.

 

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها