Portal_background_image

بهره برداري و شروع عمليات 1196 پروژه عمراني و اقتصادي در ايام اله دهه فجر انقلاب اسلامي

همزمان با ایام اله دهه فجر انقلاب اسلامی 1196 پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار و سرمایه گذاری بالغ بر 3800 میلیارد تومان در سطح استان مرکزی افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز شد.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در آیین افتتاح دبستان سه کلاسه امید تجارت  در روستای شرشره خنداب عنوان داشت: از مجموع 1196 پروژه عمرانی و اقتصادی استان مرکزی، یکصد و چهل و پنج پروژه  با صرف اعتبار و سرمایه گذاری بالغ بر 54 میلیارد تومان مربوط به شهرستان خنداب است.

 

مهدی زندیه وکیلی افزود: مردم شریف ما شاهد هستند که در دوران بعد ازانقلاب اسلامی ایران ، اقدامات بسیار زیادی در بخش های مختلف راهسازی، بهداشت و درمان، شبکه های آب و برق و گاز و مخابرات و غیره صورت گرفته که با دوران قبل از انقلاب قابل قیاس نمی باشد.

وی به سیاست دولت برای محرومیت زدایی از روستاهای کشور اشاره کرد و گفت: شهرستان خنداب بعنوان یک شهرستان کمتر توسعه یافته مطرح است و با توجه به اینکه 80 درصد جمعیت این شهرستان روستایی است، توجه به امر توسعه روستایی، ایجاد اشتغال و درآمد پایدار در این منطقه؛ مورد توجه خاص مسئولین استان و شهرستان خنداب می باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی ضمن تشکر از دست اندر کاران احداث مدرسه ابتدایی امید تجارت ، عنوان داشت: متاسفاه هنوز 12 مدرسه کانکسی در روستاهای کم جمعیت شهرستان خنداب وجود دارد که بایستی با تلاش مضاعف اداره کل نوسازی مدارس استان و جلب مشارکت خیرین محترم و همکاری بانکها ؛ در یک بازه زمانی مشخص ، ساختمانهای استاندارد و مناسب ؛ جایگزین این مدارس گردد و علاوه برآن دیگر ساختمانهای موجود نیز از نظر مقاومت و استاندارد بودن؛ مورد توجه و اقدام مقتضی قرار گیرد.

زندیه وکیلی یادآور شد: با برنامه ریزی و همکاری اداره کل نوسازی مدارس، آموزش و پرورش و فرمانداریها توانستیم سیستم گرمایشی استاندارد را جایگزین بخاریهای نفتی در تعدای از مدارس روستایی کنیم و هم اکنون هیچ مدرسه ای در سطح استان مرکزی از بخاری نفتی استفاده نمی کند.

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها