Portal_background_image

بهره برداري از 1258 پروژه عمراني و اقتصادي در استان مركزي

همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران1258 پروژه عمرانی و اقتصادی در سطح استان مرکزی به بهره برداری خواهد رسید و عملیات اجرایی 69 پروژه دیگر نیز آغاز می گردد.

 همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران1258 پروژه عمرانی و اقتصادی  در سطح استان مرکزی به بهره برداری خواهد رسید و عملیات اجرایی 69 پروژه دیگر نیز آغاز می گردد.   

این مطلب را دکتر زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در نشست شورای اداری این استان که به ریاست سید علی آقازاده استاندار و با حضور فتح ا... حقیقی استاندار زنجان، فرمانداران شهرستانهای تابعه ، مدیران دستگاههای اجرایی استان برگزار شد، اعلام داشت.  
وی اظهار کرد: از مجموع 1327 پروژه افتتاحی و کلنگ زنی، تعداد 1135پروژه با اعتبار مصرفی 1037 میلیارد تومان، پروژه های عمرانی است که1068 پروژه آن با اعتبار 844 میلیارد تومان در دهه فجر تا پایان سالجاری به بهره برداری می رسد و همچنین همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ، عملیات اجرایی 67 پروژه عمرانی دیگر با پیش بینی اعتباری بالغ بر 192 میلیارد تومان آغاز خواهد شد.

زندیه وکیلی تعداد پروژه های افتتاحی در بخش اقتصادی را 190 پروژه عنوان کرد و افزود: ارزش ریالی پروژه های افتتاحی در حوزه اقتصادی استان مرکزی بالغ بر 1384 میلیارد تومان است و دو پروژه اقتصادی دیگر به ارزش 12 میلیارد تومان کلنگ زنی خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی اعتبار لازم برای اجرای 69 پروژه کلنگ زنی دهه فجر در حوزه عمرانی و اقتصادی استان را بالغ بر 204 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: ارزش ریالی کل پروژه های افتتاحی در حوزه عمرانی و اقتصادی استان بالغ بر 2228 میلیارد تومان است که از طریق منابع ملی، استانی، سرمایه گذاری متقاضیان و تسهیلات بانکی تامین گردیده است.

وی ضمن تشکر از همه دست اندرکاران اجرای پروژه های عمرانی و اقتصادی در بخش های مختلف آب و فاضلاب، گاز رسانی، برق رسانی، بهداشت و درمان ، صنعت و کشاورزی و غیره ابراز داشت: اجرای 1327 پروژه عمرانی و اقتصادی موجب اشتغالزایی به میزان 7580 نفر در سطح استان مرکزی شده است.

 دکتر زندیه وکیلی در پایان سخنان خود با اعلام برقراری پروازهای اراک به تهران در روزهای دوشنبه هرهفته از طریق فرودگاه اراک ، خواستار مشارکت عمومی مردم و مسئولین استانی برای تداوم این پروازها شد. 

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها