Portal_background_image

بهره برداري از 1161 پروژه عمراني با صرف اعتباري بالغ بر 1165 ميليارد تومان در استان مركزي

همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران 1161 پروژه عمرانی با صرف اعتباری بالغ بر 1165 میلیارد تومان در استان مرکزی به بهره برداری رسید.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی با اعلام این خبر و ضمن تشکر از حضور شکوهمند مردم شریف استان مرکزی در راهپیمایی 22 بهمن و تجدید میثاق با آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، اظهار داشت :

بهره برداری از 1277 پروژه عمرانی و اقتصادی در سطح استان مرکزی، همزمان با  چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افتخاری کم نظیر برای همه تلاشگران عرصه توسعه و عمران این استان می باشد.

مهدی زندیه وکیلی افزود: علاوه بر افتتاح 1277 پروژه عمرانی و اقتصادی در سطح استان مرکزی که در دهه فجر انجام شد و زمینه اشتغال بیش از 7 هزار 600 نفر را بطور مستقیم و غیر مستقیم فراهم کرده است، عملیات اجرایی 78 پروژه عمرانی و اقتصادی دیگر نیز در سطح استان مرکزی آغاز گردید.

وی تامین منابع مالی پروژه های افتتاحی را از طریق اعتبارات ملی، استانی، تسهیلات بانکی و سرمایه گذاری بخش خصوصی عنوان کرد و گفت: از مجموع 1355 پروژه افتتاحی و کلنگ زنی، تعداد 1161 پروژه عمرانی است که با صرف اعتباری بالغ بر 1165 میلیارد تومان تکمیل و همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به بهره برداری رسید.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها