Portal_background_image

بهره برداري از چند پروژه عمراني در شهرستان شازند با حضور معاون هماهنگي امور عمراني استانداري مركزي

با حضور معاون هماهنگي امور عمراني استاندار مركزي؛ فرماندار شهرستان شازند و جمعي از مردم و مسئولين شهرستاني، چندین پروژه عمراني به بهره برداري رسيد و کلنگ احداث پارک بانوان شهر شازند به زمین زده شد .

 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی پس از پایان مراسم افتتاح پروژه های عمرانی شازند گفت: پروژه بلوار شهید سبحانی (دانشگاه آزاد اسلامی شهر شازند) به همراه تملک مسیر خیابان به طول 1100 متر توسط شهرداری شازند اجرا شده و با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد و 100 میلیون ریال تکمیل و به بهره برداری رسید.

 عزیز فیلی ابراز داشت: پیست دوچرخه سواری به همراه پیاده رو دو طرف بلوار خیابان شهدای شهر شازند به طول 2500 متر از دیگر پروژه های اجرایی شهرداری است که  با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد و 500 میلیون ریال ایجاد و مورد بهره برداری قرار گرفت.

 وی افزود: پنج سوئیت برای پذیرایی از گردشگران در پارک عباس آباد شازد توسط شهرداری این شهر احداث شده که برای اجرای این واحدها به همراه محوطه سازی اطراف آن اعتباری بالغ بر 5 میلیارد و 650 میلیون ریال هزینه شده است .

معاون استاندار مرکزی اظهار داشت: در مراسم افتتاح پروژه های عمرانی شهرداری ، حسینیه شهدای شازند با زیربنای 750 متر مربع که با اعتبار 3 میلیارد و 700 میلیون ریال احداث گردیده ، افتتاح شد.

فیلی گفت: پیاده رو خیابان شهدای فرهمند به طول 1200 متر با اعتبار 4 میلیارد و 500 میلیون ریال نیز افتتاح و در ادامه گلخانه شهرداری شازند با زیربنای 3500 متر مربع و با اعتبار 6 میلیارد و 350 میلیون ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

 وی ابراز داشت: علاوه بر افتتاح پروژه های عمرانی، کلنگ احداث پارک بانوان شازند با زیربنای 7 هزار متر مربع و اعتبار 5 میلیارد ریال به زمین زده شد.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه




  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها