Portal_background_image

بهره برداري از چندين پروژه آبرساني در دهمين روز از دهه مبارك فجر انقلاب اسلامي در شهرستان تفرش

با حضور دکتر زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مهندس عرفانی نسب مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی استان مرکزی در دهمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ایران؛ پروژه های آبرسانی به ۳ روستای دیزک ، کهک و بکلیک شهرستان تفرش به بهره برداری رسید.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی استان مرکزی در ارتباط تلفنی با دفتر اطلاع رسانی حوزه عمرانی استانداری عنوان داشت: جهت اجرای سه پروژه آبرسانی به روستاهای کهک، دیزک و بکلیک شهرستان تفرش در مجموع بالغ بر یک میلیارد و 287 میلیون تومان از اعتبارات این شرکت هزینه گردیده و با بهره براری همزمان از این پروژه ها، 462 نفر در روستاهای مذکور از آب شرب سالم برخوردار شدند.   

عرفانی نسب افزود: برای اجرای این پروژه های آبرسانی که همزمان با دهمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی ایران به بهره برداری رسید؛ برای جلوگیری از هدر رفت آب، در مجموع 6 هزار و 800 متر شبکه آب روستاهای مذکور اصلاح شده و 375 انشعاب آب برای منازل اهالی روستاهای مذکور، بازسازی گردیده است.

  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی استان مرکزی خاطرنشان کرد: در روز گذشته نیز جهت جبران کسری آب شهر مامونیه ؛ پروژه آبرسانی به این شهر شامل حفر و تجهیز یک حلقه چاه با آبدهی ۲۵ لیتر بر ثانیه و اجرای ۱۲۰۰ متر خط انتقال با اعتباری بالغ بر 900 میلیون تومان از محل هزینه های جاری شرکت اجرا و در نهمین روز از دهه فجر سال۹۸ به بهره برداری رسید .

عرفانی نسب عنوان داشت: پروژه آبرسانی به روستای اصفهانک از توابع شهرستان زرندیه نیز شامل احداث مخزن ذخیره آب ۵۰ متر مکعبی، اجرای 3 هزار متر خطوط انتقال آب ، اجرای ۱۴۱۲متر شبکه توزیع  و نصب ۴۶ فقره انشعاب با هزینه 337 و نیم میلیون تومان و جمعیت بهره مند ۱۴۴ نفر افتتاح شد.

وی اضافه کرد: پروژه افتتاح مخزن جدید روستای فرج آباد زرندیه با ذخیره آب ۵۰ مترمکعبی ، اجرای ۶۰۰ مترخطوط انتقال آب به مخزن جدید با هزینه اجرا به مبلغ  100  میلیون تومان به بهره برداری رسید و جمعیتی بالغ بر  ۱۸۰ نفر از نعمت آب شرب سالم برخوردار شدند.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها