Portal_background_image

بهره برداري از ساختمان سرپرستي بانك قرض الحسنه مهر ايران در شهر اراك

همزمان با سومین روز از هفته دولت و با حضور سید علی آقازاده استاندار ، زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی و جمعی از مسئولین استانی؛ ساختمان سرپرستی بانک قرض الحسنه مهر ایران در شهر اراک به بهره برداری رسید.

استاندار مرکزی در آیین بهره برداری از ساختمان سرپرستی بانک قرض الحسنه مهر ایران در اراک، گفت: لایحه حذف صفر از پول ملی اقدام شایسته و هوشمندانه دولت در کاهش هزینه های جاری کشور است که انتظار می رود مجلس شورای اسلامی با تصویب این لایحه گام موثری در راستای تقویت پول ملی بردارد.

سید علی آقازاده اظهار کرد: : وجود صفرهای زیاد در پول ملی نه تنها هزینه های بسیاری را به کشور تحمیل می کند بلکه در کاهش ارزش پول ملی نیز اثر دارد که با حذف آن ها می توان نسبت به اصلاح این شرایط گام مهمی برداشت.

وی ادامه داد: با توجه به تورمی که در کشور وجود دارد نیاز است که بانک‌ها  منبعی برای کنترل تورم باشند و کاهش ارزش پول ملی در طول یک سال و نیم گذشته بر اثر تحریم‌های ظالمانه ایجاب می کند که همه به ویژه سیستم بانک‌داری با اعطای تسهیلات ارزان قیمت در مسیر کاهش نرخ تورم حرکت کنند.

استاندار مرکزی اظهار داشت: حداکثر سود بانک قرض الحسنه مهر ایران چهار درصد است که  می توان این بانک را نمونه بارز و الگوی بانکداری اسلامی معرفی کرد. 

آقازاده گفت: با توجه به اینکه عمده تسهیلات بانک قرض الحسنه مهر ایران به اقشار کم درآمد پرداخت می شود می طلبد مسئولان و رسانه ها نسبت به ترغیب اقشار مختلف مردم برای سرمایه گذاری در این بانک اقدام کنند.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها