Portal_background_image

برگزاري يازدهمين جلسه كارگروه امور زيربنايي و شهرسازي استان مركزي

یازدهمین جلسه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان مرکزی به منظور بررسی طرح جامع شهر آشتیان با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی ، مدیر ان کل دفتر فنی استانداری ، راه و شهرسازی ، شهردار آشتیان و سایر اعضا برگزار شد.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در پایان این نشست ابراز داشت : در این جلسه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان طرح جامع شهر آشتیان توسط مشاور طرح تشریح شد و سوالات و ابهامات اعضا در رابطه با محدوده طرح، کاربریها، نواقص و پیشنهادات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مهدی زندیه وکیلی افزود: افق طرح جامع قبلی شهر آشتیان 10 ساله بوده و در سال ۹۶ به پایان رسید و در همین راستا طرح جامع جدید توسط مهندسین مشاور طرف قرار داد با اداره کل راه و شهرسازی استان برای ۱۰ سال آینده تهیه شده که در این جلسه کلیات آن مورد بررسی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه محدوده قانونی فعلی شهر آشتیان ۲۵۰ هکتار است، گفت: مسئولان شهرستان آشتیان درخواست الحاق بخشی از اراضی جدید به شهر آشتیان را دارند ولی اکنون با توجه به رشد منفی جمعیت،  الحاق اراضی مورد نظر به محدوده این شهر به صلاح نیست.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی تصریح کرد: مقرر شد طی یک بازدید از محدوده شهر آشتیان ؛ اراضی که مستعد نیستند و در داخل محدوده قرار دارند بازنگری و از محدوده خارج و برخی اراضی دیگر به  شهر اضافه و مشکل شهروندان آشتیان برای ساخت و سازهای مسکونی مرتفع شود.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها