Portal_background_image

برگزاري نشست شوراي هماهنگي حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس استان مركزي به رياست استاندار

جلسه شوراي هماهنگي بنياد حفظ آثار و نشر ارزشهاي دفاع مقدس استان مركزي با حضور سید علی آقازاده استاندار ،زنديه وكيلي و فرخی معاونین هماهنگي امور عمراني و اقتصادی استاندار ، فرماندار شهرستان اراک، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، مدیرکل حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس استان و مديران دستگاه های اجرایی ذیربط برگزار شد.

 

استاندار مرکزی در این نشست گفت: محوطه باغ موزه دفاع مقدس این استان، همزمان با دهه مبارک فجر به بهره‌برداری خواهد رسید.

سید علی آقازادهافزود: تاکنون ۱۲۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی برای تکمیل باغ‌موزه دفاع مقدس این استان هزینه شده است.

وی ابراز داشت: برای تکمیل و بهره برداری از این طرح فرهنگی مهم، ۵۵ میلیارد ریال اعتبارات امسال از محل منابع ملی و هفت میلیارد ریال از محل اعتبار استانی اختصاص یافته است.

استاندار مرکزی عنوان کرد: بیش از سه هزار و ۴۰۰ نفر دانشجو، مدیران و مسوولان دستگاه‌های اجرایی و دانشگاه‌های استان در مدت ۲ ماه گذشته از قسمت‌های مختلف باغ موزه استان مرکزی بازدید کرده اند.

آقازاده خاطرنشان کرد: باغ موزه استان مرکزی از جمله مراکز مهم و تاثیرگذار فرهنگی و اجتماعی برای آشنایی نسل جوان جامعه با آرمان های انقلاب و امام (ره) و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به شمار می‌رود.

وی تاکید کرد: تامین نیازهای باغ‌موزه دفاع مقدس استان مرکزی تا پایان دی‌ماه سال جاری از برنامه‌های مهم دستگاه‌های اجرایی استان می باشد و بهره برداری از محوطه باغ موزه دفاع مقدس در ایام دهه مبارک فجر با حضور مسوولان کشوری انجام خواهد شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها