Portal_background_image

برگزاري كميسيون ماده 5 استان مركزي به رياست معاون هماهنگي امور عمراني استانداري

جلسه کمیسیون ماده ۵ استان مرکزی جهت رسیدگی به دستور کارهای مربوط به شهرداریهای ساوه، مامونیه ، مهاجران و شهر جدید امیر کبیر به ریاست دکتر زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و با حضور مدیران کل دفتر فنی استانداری و راه و شهرسازی، شهرداران مربوطه و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید امیر کبیر برگزار شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در حاشیه این جلسه گفت: طرح احداث 12 هزار واحد مسکونی در  شهر جدید امیرکبیر و مهاجران در دستور کار است که طی سالجاری و سال آینده اجرایی خواهد شد.

مهدی زندیه وکیلی افزود: در جلسه کمیسیون ماده 5 استان طرح آماده سازی 98 هکتاری مهاجران مطرح و با کلیات آن برای ساخت 6000 واحد مسکونی در این شهر توسط شرکت عمران شهر جدید امیرکبیر موافقت شد.

وی تصریح کرد: اجرای طرح مسکن ویلایی به تعداد 6000 واحد در شهر جدید امیرکبیر نیز برای سالهای 98 و 99 در نظر گرفته شده که امیدواریم تا سال 1400 مجموع واحدهای احداث شده بعلاوه اجرای طرح 6000 واحدی توسط شرکت عمران شهر امیرکبیر و تعاونیهای مسکن به بیش از 7000 واحد مسکن ویلایی برسد.

رئیس هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید امیرکبیر اضافه کرد: با اجرای طرح جداسازی آب شرب و فضای سبز در شهر امیرکبیر، این شهر با مساکن ویلایی و فضای سبز کافی به یکی از شهرهای زیبا و آرامش بخش کشور تبدیل خواهد شد.

 

 

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها