Portal_background_image

برگزاري سومين جلسه شوراي فني استان مركزي در حوزه عمراني استانداري

سومین جلسه شوراي فني استان مركزي در سالجاری به رياست معاون هماهنگي امور عمراني استانداری و با حضور رئيس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، مديركل دفتر فني، امور عمرانی و ترافیک استانداري و ساير اعضا برگزار شد.

معاون هماهنگي امور عمراني استاندار مركزي در پایان این جلسه اظهار داشت: گزارش کمیته نظارت شورای فنی استان مربوط به دو پروژه در حوزه محیط زیست شامل برج پرنده نگری و دیوار آب بند تالاب میقان مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به مباحث فنی مهندسی؛ تصمیمات لازم برای رفع نواقص و تداوم کار گرفته شد.

مهدی زندیه وکیلی افزود: گزارش دیگری را از پروژه های توزیع برق استان داشتیم که مقرر شد پروژه های این شرکت در شهرستان کمیجان با هماهنگی شرکت شهرکهای صنعتی، تداوم یافته و در مهلت مقرر به اتمام برسد.   

وی ابراز داشت: لایحه ضرر و زیان چند پیمانکار پروژه های دستگاه های اجرایی در این جلسه مطرح شد و با توجه به مفاد بخشنامه های ذیربط، راهکارهای لازم جهت جبران ضرر و زیان ناشی از تغییر قیمتها در بازار،  مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت.

گفتنی است: علاوه بر موارد مذکور، گزارش جلسات کارگروه مصالح و تجهیزات صنعت ساخت شورای فنی و مفاد تصویب نامه هیات وزیران با موضوع آیین نامه صرفه جویی مصرف انرژی در ساختمانها نیز در سومین جلسه شوراي فني استان مركزي مطرح و مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

 

 

 


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها