Portal_background_image

برگزاري ستاد بزرگداشت چهل و يكمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي استان مركزي

ستاد بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان مرکزی با حضور سید علی آقازاده استاندار ، معاونین سیاسی ،امنیتی و هماهنگی امور عمرانی استانداری و دیگر اعضای ستاد برگزار شد.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در این نشست گفت: هر ساله در ایام اله دهه فجر انقلاب اسلامی ایران، تعدادی زیادی پروژه در بخش های مختلف به بهره برداری می رسد که حجم قابل توجهی از آن ، پروژه ای عمرانی است .

مهدی زندیه وکیلی افزود: در همین ارتباط با دستگا های اجرایی استان مکاتباتی صورت گرفته و دستگاه ها تا پنجم بهمن سالجاری فرصت دارند که نسبت به ارسال آمار و اطلاعات پروژه های تکمیلی و طرح هایی که عملیات اجرایی آن در دهه مبارک فجر آغاز می گردد، اقدام کنند.

وی اظهار کرد: با توجه به اطلاعاتی که از وضعیت پروژه های عمرانی در سطح استان مرکزی داریم، علیرغم تحریم ها و شرایط مالی ، تعداد قابل ملاحظه ای از پروژه های عمرانی مربوط به دستگاه های اجرایی، شهرداریها و دهیاریهای استان ، آماده افتتاح و بهره برداری می باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی ضمن تاکید بر تسریع مدیران دستگاه های اجرایی استان، در تهیه فهرست و مشخصات پروژه های عمرانی و ارسال به معاونت عمرانی استانداری ، گفت: سیاست این است که هر پروژه ی عمرانی که تکمیل می شود، بلافاصله مورد بهره برداری قرار گیرد تا مردم از مزایای آن پروژه بهره مند شوند. لذا کلیه پروژه هایی که بعد از هفته دولت تا دهه فجر بطور غیر رسمی مورد بهره برداری قرار گرفته اند، در فهرست پروژه های افتتاحی دهه فجر قرار می گیرند تا براساس اهمیت آن با حضور مقام های کشوری، استانی و شهرستانی بصورت رسمی افتتاح شوند.

زندیه وکیلی ضمن آروزی هرچه باشکوهتر برگزار شدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، تصریح کرد:

شهرداری ها و دهیاریهای سطح استان مرکزی با هماهنگی ادارات کل دفتر امور شهری و روستایی استانداری مرکزی برای آذین بندی و زیباسازی فضای شهر و روستا آماده اند.

وی اضافه کرد: مدیران دستگاه های اجرایی می توانند فهرست و اطلاعات پروژه هایی را که تاپایان سالجاری تکمیل و به بهره برداری خواهند رسید را با ذکر تاریخ تکمیل آن، اعلام نمایند لیکن پروژه هایی را که برای افتتاح در دهه مبارک فجر معرفی می کنند و با حضور استاندار محترم، معاونین و مقامات کشوری به بهره برداری خواهند رسید، باید از هر نظر تکمیل باشند.

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها