Portal_background_image

برگزاري دومين جلسه كارگروه امور زيربنايي و شهرسازي استان مركزي

دومین جلسه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان مرکزی به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی و با حضور مدیرکل دفتر دفتر فنی استانداری و سایر اعضا در حوزه عمرانی برگزار شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در پایان این جلسه اظهار داشت:

شانزده دستور کار با طرح های صنعتی، تولیدی و خدماتی در شهرستانهای اراک، ساوه، خمین، محلات و دلیجان در دومین جلسه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان مورد بررسی قرار گرفت.

عزیز فیلی افزود:احداث تالار باغ در اراضی نظم آباد اراک، احداث جایگاه سوخت در زمینی به مساحت 4000 مترمربع و اجرای طرح احداث انبار ذخیره سازی محصولات فلزی در زمینی به مساحت 5/18 هکتار در اراضی چاله باغ شهرستان ساوه از جمله مواردی بود که در این کارگروه مطرح و مورد رسیدگی قرار گرفت.

رئیس کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان مرکزی ابراز داشت:  

اجرای دو طرح مجتمع خدماتی رفاهی در آزاد راه ساوه همدان و تیرآباد شهرستان ساوه، هرکدام به مساحت 5/6 هکتار، اجرای طرح دانه بندی شن و ماسه آلوویوم به مساحت 5/2 هکتار و همچنین بررسی طرح ساماندهی اراضی موسوم به رنگرز ساوه توسط شرکت شهرکهای صنعتی از دیگر پرونده های مطرح شده در این جلسه بود که مورد رسیدگی قرار گرفت.

فیلی گفت: سه طرح صنعتی و اداری برای اجرا در سطح شهرستان خمین شامل کارخانه آجر فشاری،تولید بتن آماده و احداث پاسگاه نیروی انتظامی بررسی و با رعایتئ ضوابط مربوطه موافقت گردید.

معاون استاندار مرکزی اضافه کرد:

اجرای دو طرح سنگبری، انبار محصولات فلزی و احداث یک واحد خانه کارگری در شهرهای محلات و دلیجان در این جلسه مطرح و با احداث یک واحد سنگبری و تالار باغ در اراضی کشاورزی مخالفت و با دیگر طرح ها موافقت شد.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها