Portal_background_image

برگزاري دهمين جلسه كارگروه امور زيربنايي و شهرسازي استان مركزي

دهمین جلسه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان مرکزی به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی و با حضور مدیر ان کل دفتر فنی استانداری و راه و شهرسازی و شهرداران پرندک و کمیجان و سایر اعضا برگزار شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در پایان این جلسه اظهار داشت: این نشست به منظور بررسی طرح جامع شهر کمیجان و ایجاد راه دسترسی مسکن مهر شهر پرندک برگزار شد و با توجه به مشکلات مسیر قبلی سایت مسکن مهر مقرر شد یک مسیر جدید در محدوده شهر پرندک ایجاد شود که بعنوان مسیر دسترسی به سایت مسکن مهر این شهر مورد استفاده قرار گیرد.

مهدی زندیه وکیلی افزود: طرح جامع پیشین شهر کمیجان در سال ۸۶ بر اساس افق ۱۰ ساله پیش بینی شده بود که افق این طرح در سال ۹۶ به پایان رسید و بدین منظور طرح جدید دیگری در حال تهیه و بررسی قرار گرفته است .

وی تصریح کرد : طرح جدید شهر کمیجان در این نشست توسط مشاور مربوطه تشریح شد که در این طرح ۴۰ الی ۵۰ هکتار به محدوده شهر اضافه می شود و پیش بینی لازم به منظور افزایش جمعیت برای ۱۰ سال آینده دیده شده است .

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی ادامه داد : در این طرح کاربری های مختلف مسکونی ، تجاری ، خدماتی و گردشگری پیش بینی شده که پس از رفع نواقص و معایب طرح ، به تصویب اعضا خواهد رسید  .

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها