Portal_background_image

برگزاري جلسه پيگيري مسايل و مشكلات پروژه باغ موزه دفاع مقدس استان مركزي

جلسه پیگیری مسایل و مشکلات پروژه باغ موزه دفاع مقدس استان مرکزی به ریاست مهندس آقازاده استاندار و با حضور زندیه وکیلی و فرخی معاونین هماهنگی امور عمرانی و اقتصادی استانداری ، فرمانده سپاه حضرت روح اله استان، شهردار اراک، مدیرکل حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس و مدیران دستگاههای اجرایی ذیربط در محل پروژه مذکور برگزار شد.

 استاندار مرکزی عصر یکشنبه در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی ابراز داشت: موزه دفاع مقدس نماد بزرگ و گنجینه‌ای از ۸ سال دفاع مقدس نظام جمهوری اسلامی در برابر هجمه‌های دشمن است.

سید علی آقازاده افزود: در این حوزه شهرداری و شورای اسلامی شهر اراک و دیگر دستگاه‌های مرتبط باید با جدیت وارد میدان شوند و پای کار باشد تا کمک به تسریع در تکمیل و افتتاح این موزه که گنجینه بزرگی است انجام شود.

وی گفت: شهرداری اراک باید تحقق تعهداتی که در مورد همکاری و تکمیل این موضوع دارد در دستور کار قرار دهد و نسبت به موضوع توجه داشته باشد.

استاندار مرکزی اهمیت تسریع در تکمیل پروژه باغ موزه دفاع مقدس را مورد تاکید قرار داد و عنوان کرد: کارها باید به نحوی پیش رود که با وجود مسائل مطرح شده از سوی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان، حداقل تا دو ماه آینده این طرح به شرایط مطلوب برسد و شاهد پیشرفت مطلوب فیزیکی در این حوزه باشیم.

آقازاده تصریح کرد:  از منابع اعتبارات ملی و استانی برای تکمیل این موزه بودجه در نظر گرفته شده است.

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها