Portal_background_image

برگزاري جلسه كارگروه امور زيربنايي و شهرسازي استان مركزي

جلسه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان مرکزی به منظور بررسی 20 طرح سرمایه گذاری در سطح استان به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و با حضور فرمانداران شهرستانهای ساوه و محلات، مدیران کل دفتر فنی استانداری ، راه و شهرسازی و سایر اعضا برگزار شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در حاشیه این نشست اظهار داشت: سرمایه گذاری در استان مرکزی در چند ماه اخیر با رشد قابل توجهی همراه است .

مهدی زندیه وکیلی افزود : در این نشست ۲۰ طرح عمرانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت  و بیشتر این طرح ها به تصویب اعضای کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی رسید .

وی تصریح کرد : اکثر این طرح ها در حوزه گردشگری ، مجتمع های تفریحی بین راهی ، صنعتی ، فرآوری محصولات کشاورزی،  طرح های زیست محیطی  و احداث نیروگاه خورشیدی بود ‌.

زندیه وکیلی در خصوص طرح جامع شهر خنداب نیز بیان کرد : طرح جامع شهر خنداب در نشست های پیشین به تصوب رسیده بود که اکنون مباحثی در خصوص حریم شهر مطرح و مقرر شد در جلسه آتی با حضور فرماندار شهرستان خنداب و مسئولین ذیربط تدابیر ویژه ای در این خصوص اندیشیده شود .

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی ضمن خرسندی از تصویب این طرح ها در سطح استان مرکزی گفت : اجرایی شدن طرح ها با سرمایه گذاری بخش خصوصی ، اشتغال زایی زیادی در استان به همراه دارد .

زندیه وکیلی اظهار داشت :  در آینده ای نزدیک نیز در زمینه نیروگاه خورشیدی طرح هایی اجرایی و واگذاری هایی صورت می گیرد .

وی با اشاره به رشد سرمایه گذاری در استان ظرف چند ماه گذشته ، افزود : هر ساله به تعداد طرح های اجرایی توسط سرمایه گذار بخش خصوصی افزوده می‌شود و توجیه عملی اینگونه طرح ها نشان از رغبت بالای سرمایه گذاران در استان مرکزی را نشان می دهد.

زندیه وکیلی بیان داشت : در این کارگروه و معاونت عمرانی طرح ها مطرح و مورد بررسی و تایید قرار می گیرد و فرآیند سرمایه گذاری تسهیل می شود و سپس در حوزه اقتصادی و با حمایت های ویژه استاندار ، طرح ها عملیاتی می شود.

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها