Portal_background_image

برگزاري جلسه ستاد اجرايي خدمات سفر استان مركزي با حضور معاون هماهنگي امور عمراني استانداري

جلسه ستاد اجرايي خدمات سفر استان مركزي با حضور معاون هماهنگي امور عمرانی استانداری، فرمانداران شهرستانهای استان و مدیران دستگاههای اجرایی عضو ستاد برگزار شد.

معاون  هماهنگي امور عمرانی استانداری و جانشین رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر استان مرکزی در پایان این نشست ابراز داشت:در جلسه ستاد اجرايي خدمات سفر استان، اقدامات صورت گرفته در سطح شهرستانها توسط فرمانداران مطرح شد و آخرین بررسیها در خصوص رفع نواقص موجود در چرخه خدمترسانی به مردم شریف استان و میهمانان و مسافران نوروزی از طریق دستگاههای اجرای  مورد تاکید قرار گرفت.

عزیز فیلی ضمن تاکید بر آمادگی همه دستگاههای اجرایی عضو ستاد خدمات سفر استان مرکزی برای خدمترسانی در آغازین روزهای سال نو گفت:استان مرکزی از لحاظ تاریخی، طبیعی، گردشگری، صنایع دستی و سوغات، از جاذبه ها و ظرفیت های خوبی برخوردار است و بایست با درایت و تلاش همه دستگاههای مرتبط نسبت به معرفی ظرفیتهای گردشگری استان به مسافران نوروزی  و فراهم ساختن امکانات رفاهی، انگیزه ماندگاری گردشگران و میهمانان نوروزی در سطح استان را فراهم نماییم که در این رابطه اقدامات خوبی توسط این ستاد صورت گرفته است.

جانشين رييس ستاد اجرايي خدمات سفر استان مركزي اظهار داشت: در این جلسه همچنین گزارش اقدامات صورت گرفته توسط کمیته های 8 گانه عضو ستاد مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

فیلی با اشاره به چارت تشکیلاتی ستاد خدمات سفر و عضویت بیش از 60 دستگاه اجرایی در این ستاد گفت: احکام روسای کمیته های 8 گانه ستاد اجرایی خدمات سفر استان شامل کمیته انتظامی و امنیتی، حمل و نقل و ترافیک،خدمات بهداشتی، امداد و نجات، تبلیغات و فضای مجازی، ارزیابی عملکرد و آمار، نظارت و تنظیم بازار و کمیته اسکان و رفاه با امضای مهندس زمانی قمی استاندار و رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر استان به آنان ابلاغ شد و عملیات اجرایی ستاد نیز از 25 اسفند آغاز می گردد و فرآيند خدمت رساني به مسافران و مهمانان نوروزي تا 15 فروردين سال نو با جديّت ادامه خواهد داشت.

وي ضمن اعلام استقرار دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر بصورت شبانه روزی در استانداری مرکزی، تاكيد كرد: مديران دستگاههاي اجرايي عضو ستاد خدمات سفر بايستي در ايام تعطيلات نوروزي آمادگي كامل خود را براي خدمت رساني به مردم و مسافران حفظ و با معرفي نماينده به دبيرخانه ستاد بصورت شبانه روزي براي انجام امور پاسخگو باشند.

جانشين رييس ستاد اجرايي خدمات سفر استان مركزي ابراز داشت: کلیه دستگاهها و کمیته های تخصصی در طول دوره تعطيلات نوروزي مورد بررسی و ارزیابی قرار مي گيرند و در پایان دوره سفر، از دستگاههاي عضو ستاد كه عملكرد بهتري داشته باشند با حضور استاندار قدردانی خواهد شد.

فیلی یادآور شد: تعطیلات نوروزی فرصت مناسبی برای ساخت و سازهای غیر مجاز و تصرف اراضی دولتی می باشد و در همین راستا دستگاههای ذیربط از جمله راه و شهرسازی، منابع طبیعی و شهرداریها مکلفند با گشتهای مستمر و هماهنگی لازم  با دستگاه قضایی و نیروی انتظامی نسبت به برخورد قانونی با پدیده زمین خواری و جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز با جدیت اقدام نمایند.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها