Portal_background_image

برگزاري جلسه توامان شوراي مديريت بحران و ستاد خدمات سفر استان مركزي

جلسه توامان شورای مدیریت بحران و ستاد خدمات سفر استان مرکزی به ریاست استاندار و با حضور جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور، زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی، رئیس کل دادگستری استان و دیگر اعضا برگزار شد.

سید علی آقازاده استاندار مرکزی در این نشست با تقدیر از دستگاه‌های مرتبط با ستاد خدمات سفر و شورای هماهنگی مدیریت بحران استان خاطرنشان کرد: این دو ستاد چه پیش از نوروز و همچنین در ایام نوروز طی جلسات متعدد و همچنین ستادهای شهرستانی به ریاست فرمانداران با هوشیاری کامل برای جلوگیری از هرگونه بحران احتمالی و رفاه حال مسافران تلاش کردند.

معاون امور هماهنگی و عمرانی استانداری مرکزی نیز در این نشست گفت: تردد در جاده های این استان از ابتدای آغاز طرح خدمات تسهیلات نوروزی تا کنون 15 تا 22 درصد افزایش داشته است.

«مهدی زندیه وکیلی» افزود: اقامت مسافران نوروزی در این مدت نسبت به مدت مشابه سال گذشته هشت درصد افزایش داردکه با افزایش ظرفیت امکانات ماندگاری آموزش و پرورش در شهرستان اراک زمینه اسکان مسافران نوروزی در این شهرستان فراهم شد.

وی ادامه داد: از دهیاران روستاها خواسته شده بازرسی منظم از سدها و بندهای خاکی مناطق استان داشته باشند تا از بروز حوادث احتمالی جلوگیری شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی خاطرنشان کرد: تمامی ماشین آلات امداد رسانی، خدماتی و کارگروه مخاطرات سیل استان به صورت آماده باش قرار دارند و پیش بینی های لازم برای مقابله با حوادث طبیعی احتمالی اندیشیده شده است.

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها