Portal_background_image

برگزاري آيين گراميداشت روز ارتباطات و روابط عمومي در شهر اراك

آيين گراميداشت روز ارتباطات و روابط عمومي با حضور سید علی آقازاده استاندار مركزي،معاونين استاندار ، نماينده مردم شهرستان های اراک ، خنداب و کمیجان در مجلس شوراي اسلامي،مديران و مسئولين مربوطه و اعضاي شوراي روابط عمومي هاي استان در اراك برگزار شد.

آقازاده استاندار مرکزی در آیین گرامیداشت روز ازتباطات و روابط عمومی ، گفت: اطلاع رسانی دقیق و شفاف از اقدامات و دستاوردهای هر سازمان رسالت مهم روابط عمومی هاست که در آگاهی بخشی به جامعه و مدیریت افکار عمومی نقش مهمی دارد.

وی اظهار کرد: 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی فرصتی برای یادآوری و مطرح کردن تلاش های بی وقفه و شبانه روزی فعالان عرصه روابط عمومی است . 

استاندار مرکزی با اشاره به اینکه روابط عمومی ها از ارکان مهم مدیریت افکار عمومی در جامعه هستند، بیان کرد: اطلاع رسانی دقیق، شفاف، به موقع و صحیح از اقدامات، دستاوردها، اتفاقات و رویدادهای هر سازمان رسالت مهم روابط عمومی هاست که در آگاهی بخشی به جامعه و مدیریت افکار عمومی نقش مهمی دارد.

آقازاده گفت: فضای مجازی رویکرد رسانه ای را تغییر داده و اخبار به سرعت در این فضا منتشر و در اختیار افراد قرار می‌گیرد که این امر وظیفه روابط عمومی ها را برای انتشار اخبار صحیح و مقابله با اخباری که حقیقی نیستند، سنگین تر می کند. 

وی افزود: روابط عمومی ها باید با علم و دانش و مدیریت افکار عمومی چابکتر عمل کرده و فضای رسانه ای موجود را که می تواند هم فرصت باشد و هم تهدید، مدیریت نمایند. 

استاندار مرکزی تصریح کرد: استان مرکزی از روابط عمومی های قوی برخوردار است و باید با حمایت و تقویت جایگاه روابط عمومی ها از این ظرفیت بخوبی بهره گرفته شود. 

گفتنی است در این آیین از مدیران و کارشناسان برتر در حوزه روابط عمومی استان مرکزی تقدیر شد.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها