Portal_background_image

برگزاري آيين اختتاميه جشنواره مبل و منبّت سمقاور

همزمان با آخرین روز از هفته دولت و با حضور دکتر زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی و فائض پور فرماندار شهرستان کمیجان و جمعی از مدیران و مسئولین شهرستانی آیین اختتامی جشنواره مبل و منبّت روستای سمقاور برگزار و از منبت کاران و هنرمندان شرکت کننده قدردانی شد.

  معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در حاشیه آیین مذکور اظهار داشت: خوشبختانه بخش اشتغال و کار آفرینی در مناطق روستایی با توجهی که دولت به این امر دارد، رونق گرفته و شهرستان کمیجان در این زمینه پیشتاز است.    

دکتر زندیه وکیلی افزود : با فعالیت هایی که در شهرستان کمیجان انجام شده خصوصا در این مدت اخیر، توانستیم آنرا به یک برند برای منطقه تبدیل کنیم و من فکر می کنم این موضوع تازه شروعی است برای فعالیت های گسترده تری که در آینده می تواند در راستای اشتغال روستایی صورت بگیرد.

وی به تصویب طرح ناحیه صنعتی در کارگروه اقتصاد مقاومتی شهرستان کمیجان اشاره کرد و گفت: اقدامات اولیه برای ایجاد یک ناحیه صنعتی در نزدیکی روستای سمقاور توسط شرکت شهرک های صنعتی استان صورت گرفته و انتظار می رود که بیشترین واحدهای صنعتی ناحیه مذکور مربوط به حرفه های مرتبط با صنعت مبلمان باشد و این موضوع مقدماتی است برای اینکه خوشه های صنعتی در مناطق روستایی شکل بگیرد.

 

 

  


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها