Portal_background_image

بررسي مشكلات برخي از پروژه هاي عمراني شهرستانهاي اراك و خنداب

جلسه بررسی مشکلات برخی از پروژه های عمرانی شهرستانهای اراک و خنداب به ریاست سید علی آقازاده استاندار و با حضور زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی و آصفری نماینده مردم شریف اراک ،خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی، خانم یادگاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، مرزبان مدیرکل راه و شهرسازی استان و تنی چند از دیگر مدیران ذیربط برگزار شد.


در این نشست مشکلات اجرایی پروژه تقاطع غیر همسطح سنجان و  تقاطع  ورودی به محور اصلی شهرستان خنداب از بزرگراه اراک - الیگودرز مورد بررسی و تعیین تکلیف گردید.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در ابتدای این جلسه ابراز داشت: با توجه مشکلات ناشی از مغیّرهای اقتصادی و مشکلات پیمانکاری، پروژه بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) شهر اراک به حالت نیمه تعطیل درآمده که در همین راستا جلسات متعددی را با اعضای شورای نظارتی استان برگزار کردیم و به تصمیم های خوبی رسیدیم که بتوانیم با کمترین تحمیل هزینه  و صرف زمان کمتر، ادامه پروژه به پیمانکار ذیصلاح تر و قوی تری تحویل گردد.

زندیه وکیلی افزود: امیدورایم که با اجرای ماده 48 تحت شرایطی؛ هم مطالبات پیمانکار قبلی پرداخت و تسویه شود و هم زمینه برای انعقاد قراداد با پیمانکار جدید و شروع زودهنگام عملیات اجرایی پروژه فراهم گردد.

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها