Portal_background_image

بررسي طرح ساماندهي ورودي دانشگاه اراك

جلسه بررسی طرح ساماندهی ورودی دانشگاه اراک به ریاست مهندس نوازنی مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری مرکزی و با حضور مدیر دفتر فنی و امور عمرانی دانشگاه، شهردار منطقه سه اراک و کارشناسان اتاق اصناف، راهداری و راه و شهرسازی استان برگزار شد.

مدیرکل دفتر فنی استانداری در نشست بررسی طرح ساماندهی ورودی دانشگاه اراک عنوان داشت: با توجه به اینکه قسمتی از اراضی دانشگاه اراک برای تغییر کاربری در کمیسیون ماده 5 و کارگروه امور زیربنایی مطرح و موضوع تغییر کاربری محقق گردیده است، دانشگاه می تواند نسبت به تهاتر این اراضی با املاک موجود در قسمت ورودی دانشگاه  اقدام نماید .
حمیدرضا نوازنی افزود:  برای تحقق این امر می بایست از توان دستگاههای مرتبط از جمله راه و شهرسازی ، شهرداری و دانشگاه اراک برای تملک اراضی واقع در قسمت جنوبی دانشگاه استفاده و با تملک یا تهاتر اراضی، نسبت به ساماندهی کاربریهای ناهمگون با فضای دانشگاهی منطقه اقدام گردد.
وی گفت: اداره کل راه و شهرسازی بایستی پیگیری لازم را  جهت ابلاغ طرح جامع شهر اراک از طرف دبیرخانه شورای عالی  شهرسازی انجام دهد که با ابلاغ طرح جامع، دستگاه های ذیربط موظف به اجرای آن می باشند.
مدیرکل دفتر فنی استانداری تاکید کرد:  به منظور بررسی دقیق و کارشناسی تر طرح توسعه دانشگاه اراک ، می بایستی در اولین فرصت کارشناسان فنی دانشگاه بهمراه  مشاور طرح در جلسه ای با حضور اینجانب شرکت نمایند.
نوازنی اضافه کرد: از آنجائیکه جهت هرگونه تهاتر برای املاک در حال بهره برداری تجاری ، نیاز به بررسی سوابق کسبی می باشد، دانشگاه می بایست با هماهنگی  شهرداری اراک  نسبت به مذاکره با شرکت های ذیصلاح برای ممیزی املاک واقع در محدوده دانشگاه اراک اقدام نماید .


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها