Portal_background_image

بررسي طرح جامع كلانشهر اراك

طرح توسعه و عمران کلانشهر اراک تحت عنوان طرح جامع اراک با حضور مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری مرکزی و نمایندگان وزارتخانه های ذیربط در کمیته فنی شورای عالی شهرسازی و معماری ایران مورد بررسی قرار گرفت.

 

مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری مرکزی در این رابطه ابراز داشت: طی دو جلسه قبلی کمیته مذکور مباحث جمعیتی و کالبدی کلانشهر اراک مورد بررسی قرار گرفت و در این جلسه بر روی مباحثی مانند نقش و کارکرد اصلی شهر اراک در عرصه اقتصادی بحث و تبادل نظر شد .

حمیدرضا نوازنی افزود: مسایل و مشکلات و دلایل عدم تحقق برخی از اهداف طرح توسعه و عمران قبلی شهر اراک ، از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه مطرح و راهکارهای رفع این مشکلات مورد بررسی قرار گرفت.

وی گفت: علاوه بر موضوعات فوق، بخشی از مباحث مربوطه به برنامه ریزی مسکن بود که مقرر شد در جلسه آتی مورد پیگیری قرار گیرد.

مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری مرکزی اضافه کرد: پیرو هماهنگی قبلی ، با مدیرکل فنی و عمرانی وزارت کشور نیز ملاقاتی صورت گرفت و مباحث مربوط به اراضی قولنامه ای، ساماندهی صنوف مزاحم شهری و چگونگی صدور موافقت اصولی برای احداث مجتمع های صنوف مزاحم، مطرح و در خصوص راهکارهای لازم بحث و تبادل نظر و اتخاذ تصمیم گردید.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها