Portal_background_image

بازديد معاون هماهنگي امور عمراني استاندار مركزي از شركت تعاوني تلاشگران توانمند ايليا در روستاي چقا

زندیه وکیلی در این بازدید مسایل و مشکلات این مرکز از جمله راه دسترسی به آن را مورد رسیدگی قرار داد و ابراز امیدواری کرد که با تلاش و همکاری مدیران دستگاه های مربوطه ، مشکلات موجود در کوتاهترین زمان برطرف می شود.

مهدی زندیه وکیلی در بازدید خود از مرکز اشتغالزایی معلولین در روستای چقا، ضمن بررسی مشکلات این مرکز از قبیل راه دسترسی آسان به مرکزی، وسیله ایاب و ذهاب، سند مالکیت، پرداخت تسهیلات کم بهره جهت گسترش دامنه فعالیت مرکز، گفت: این گونه مراکز نقش بسزایی در افزایش امید به زندگی جامعه معلولین را به همراه دارد.

🔹وی افزود: برگزاری دوره های آموزشی و فراهم کردن زمینه اشتغال برای معلولان علاوه بر اینکه آنان را از کمک ها و حمایت های دیگران بی نیاز می سازد،  زمینه ساز حضور فعال آنان در اجتماع می شود.

🔸 معاون عمرانی استاندار مرکزی ضمن اشاره به پیگیری مسایل و مشکلات این مرکز طی جلسات متعدد،‌ ابراز امیدواری کرد که با همکاری و تلاش مضاعف مسوولین مربوطه در خلال این جلسات، مشکلات موجود برطرف می شود.

🔹بر اساس این بازدید و نشست با مجموعه عوامل اجرایی مرکز ایلیا و مدیرعامل مرکز جامعه معلولین جسمی حرکتی استان مرکزی بر پیگیری موارد مطح شده در جلسات مختلف عنوان شده بود تاکید شد.

🔸 ایجاد تفاهم نامه با یکی از مراکز تولید کفش در کشور در راستای راه اندازی کارگاه تولیدی کفش جهت آموزش و اشتغال معلولان جسمی حرکتی مرکز ایلیا، تنظیم سند مالکیت کارگاه معلولین این مرکز توسط راه و شهرسازی و بنیاد مسکن، قول مساعد بنیاد مسکن و راهداری بر ایجاد راه دسترسی آسان(آسفالته) برای ایاب و ذهاب معلولان، ارائه سرویس دهی به معلولین مرکز ایلیا به منظور در اختیار گذاشتن دستگاه اتوبوس و ...از جمله مواردی بود که در این جلسه مطرح و قول مساعد از مسوولین مربوطه در راستای رفع مشکلات موجود مرکز ایلیا گرفته شد.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها