Portal_background_image

بازديد معاون هماهنگي امور عمراني استانداري مركزي از شهرستان دليجان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در سفر یکروزه خود به شهرستان دلیجان به همراه سلیمانی فرماندار این شهرستان ، برخی از مسایل و مشکلات در حوزه مدیریت شهری ، ترافیک ، گردشگری و توسعه روستایی را مورد بازدید میدانی قرار دادند.

 

معاون هماهنگی  امور عمرانی استاندارمرکزی، باحضور مهندس سلیمانی فرماندار شهرستان دلیجان ،محمدقناتی معاون برنامه ریزی وامورعمرانی فرماندار،،مهندس امین زاده غفاری شهردار  و اعضای شورای شهرنراق ودیگرمسئولین از ورودی شهرنراق بازدید و به بررسی وضعیت موجود تقاطع کمربندی این شهر و جاده دلیجان به نراق پرداختند. در این بازدید مقرر شد که یک تقاطع غیر همسطح توسط راه و شهرسازی طراحی و اجرا گردد و اداره راهداری نیز نسبت به تامین روشنایی و آشکار سازی این تقاطع اقدام نماید.

در ادامه سرای شمس السلطنه شهر نراق مورد بازدید قرار گرفت و مقرر شد که با هماهنگی شهرداری، شورای شهر و اوقاف، شرایط و بستر لازم جهت جذب سرمایه گذار برای احیای این بنای تاریخی اقدام گردد.

دکتر زندیه وکیلی معاون هماهنگی  امور عمرانی استاندارمرکزی و سلیمانی فرماندار شهرستان دلیجان پس از بازدید از مسکن مهر شهر نراق و  هماهنگی لازم جهت رفع مشکلات این منطقه به روستای راونج عزیمت نمودند . در بازدید از روستای راونج، مقرر شد که طرح هادی این روستا مورد تجدید نظر قرار بگیرد و علاوه بر آن قرار شد که میدان ورودی روستا توسط بینیاد مسکن آسفالت و  اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای نسبت به تامین روشنایی تقاطع محور راونج با بزرگراه دلیجان اقدام و این نطقه حادثه خیز، آشکار سازی گردد.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها