Portal_background_image

بازديد معاون عمراني استانداري مركزي از پروژه هاي عمراني شهرداري اراك

دکتر زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی و مهندس شفیعی شهردار کلانشهر اراک به اتفاق پیمانکاران و کارشناسان مربوطه از پروژه های در دست اجرای شهرداری اراک شامل تقاطع های غیر همسطح شهیدان، صیدی و کاوه نبیری و همچنین عملیات اجرایی بازسازی دیوار ساحلی رودخانه اراک که در بارندگی های اول سالجاری خسارت دیده ، بازدید کردند.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری اراک، اظهار داشت: بحمداله روند اجرایی پروژه های مدیریت شهری اراک سرعت خیلی خوبی گرفته و با کیفیت مناسب و مطلوبی در حال پیگیری می باشند.

مهدی زندیه وکیلی با تشکر از شهردار و دست اندر کاران پروژه های عمرانی شهرداری اراک ، گفت: با نهایت تلاشی که در عوامل اجرایی شهرداری و پیمانکاران پروژه ها وجود دارد، امید است که پروژه های در حال اجرا ، در بازه زمانی کوتاهی به بهره برداری برسند.

  وی با بیان اینکه از نظر مجموعه عمرانی استانداری پروژه ها با تایید و مصوبات شورای ترافیک استان و با کیفیت خوبی در حال اجرا می باشند، تصریح کرد: با تکمیل تقاطع های موجود، بخشی از ترافیک هسته مرکزی شهر اراک کاهش پیدا می کند، همچنین دسترسی ها نیز آسان تر می شود.

  معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی عنوان کرد: بخشی از پروژه های شهرداری؛ اجرای رینگ های ترافیکی هستند که از گذشته شروع شده و به صورت ناتمام باقی مانده بود، لذا خیلی از همشهریان سوال داشتند که چرا بخشی از این تقاطع ها عملکرد ترافیکی پایینی دارند و این امر به این دلیل است که رینگ ترافیکی کامل نشده است.

  رئیس شورای هماهنگی ترافیک استان مرکزی گفت: با اقداماتی که مجموعه شهرداری در حوزه عمرانی در دست اجرا دارد، رینگ های ترافیکی شهر کامل خواهند شد و در واقع تقاطع ها به عملکرد واقعی خود می رسند.

  زندیه وکیلی ابراز داشت: افق چشم انداز این طرح ها و پل ها ۲۰ و ۳۰ ساله است که در سال های ابتدایی عملکرد خود، تنها به ظرفیت اسمی دست پیدا می کنند و با گذشت زمان به ظرفیت نهایی خود که توسعه و عمران شهری می باشد، خواهند رسید.

  وی از تلاش عوامل اجرایی مجموعه شهرداری و همچنین حمایت اعضای شورای اسلامی شهر در خصوص پیش بینی اعتبار لازم جهت تکمیل پروژه ها، تقدیر و تشکر نمود و اظهار داشت: استمرار این همکاری و تعامل با مدیریت شهری و افتتاح پروژه های عمرانی در سال جاری، اتفاقات خوبی را برای شهر اراک رقم خواهد زد.

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها