Portal_background_image

بازديداعضاي منتخب كارگروه امور زيربنايي و شهرسازي استان مركزي از شهر تفرش

اعضای منتخب کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان مرکزی از مناطق الحاقی به طرح جامع شهر تفرش بازدید کردند.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی پس از بازگشت از شهر تفرش ، در خصوص اهداف سفرش به این شهر گفت:
 بازنگری طرح جامع شهر تفرش توسط مشاور  طرف قرارداد اداره کل راه و شهرسازی  تهیه شده و این طرح در چندین جلسه کمیته فنی و کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان مورد رسیدگی قرار گرفته است .
 دکتر زندیه وکیلی  افزود: در آخرین جلسه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی مقرر شد که کمیته منتخب این کارگروه از کاربریهای پیشنهادی و نقاط الحاقی به طرح بازدید نمایند که در همین راستا به اتفاق فرماندار شهرستان تفرش و سایر مسئولین استانی ، از نقاط مورد اختلاف راه و شهرسازی، شهرداری و شورای اسلامی شهر بازدید کردیم.
وی عنوان کرد: در بازدید از اراضی الحاقی به طرح و کاربریهای پیشنهادی ،موارد اختلافی مورد رسیدگی و تصمیم گیری قرار گرفت و مقرر شد که طرح جامع شهر تفرش ، پس از انجام اصلاحات مورد نظر ؛ در کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان مطرح  و پس از تصویب به شورای توسعه و برنامه ریزی استان ارجاع گردد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی تصریح کرد: بدیهی است که بازنگری طرح جامع شهر تفرش ، پس از طی مراحل ذکر شده و تصویب نهایی در شورای توسعه و هماهنگی استان که به ریاست استاندار محترم برگزار می گردد، اجرایی خواهد شد.

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها