Portal_background_image

ايجاد تعامل بيشتر و همپوشاني خدمت رساني به حادثه ديدگان جاده اي در محور قديم ساوه - همدان

در جلسه ای با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی موضوع واگذاری بخشی از درمانگاه شهر نوبران به هلال احمر و ایجاد پایگاه پلیس راه مطرح مقرر شد که این درمانگاه جهت خدمت رسانی بیشتر به حادثه دیدگان از سوانح رانندگی در محور قدیم ساوه – همدان تجهیز گردد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در این جلسه اظهار داشت: درمانگاه شهر نوبران در کریدر پر تردد غرب به شرق کشور واقع شده و بایستی برای وحدت در خدمت رسانی و ایجاد ایمنی بیشتر در این مسیر و خدمت رسانی به حادثه دیدگان از سوانح رانندگی، هلال احمر، فوریتهای پزشکی و پلیس راه در این مکان مستقر و با همپوشانی خدمات و امکانات خود برای نجات حادثه دیدگان در محور قدیم ساوه همدان اقدام نمایند.

عزیز فیلی گفت: برای بهره برداری بهینه از درمانگاه نوبران که در ورودی این شهر و ابتدای محور قدیم ساوه همدان واقع شده، کمیته ای متشکل از مدیرکل مدیریت بحران استانداری، مدیرعامل جمعیت هلال احمر، نماینده دانشگاه علوم پزشکی، پلیس راه، فرمانداری شهرستان ساوه و شورای اسلامی شهر نوبران از درمانگاه مزبور بازدید و قسمتی از درمانگاه مزبور را به هلال احمر تحویل و محل استقرار پایگاه پلیس راه را مشخص نمایند.

وی اضافه کرد: قسمتی از ساختمان در حال اجرای درمانگاه نوبران به مساحت حدود 300 مترمربع و 70 درصد پیشرفت فیزیکی به جمعیت هلال احمر استان تحویل می گردد و پیگیری اعتبار لازم برای تکمیل و تجهیز آن  در دستور کار قرار دارد.

رئیس شورای ترافیک استان مرکزی ابراز داشت: امیدوارم که با این اقدام و همکاری و تعامل دستگاههای ذیربط و استقرار دایمی و هم پوشانی خدمات  هلال احمر، فوریتهای پزشکی و پلیس راه در محل ساختمان درمانگاه نوبران شاهد کاهش قابل ملاحظه ای در آمار تلفات جاده ای در محور قدیم ساوه همدان باشیم.

 


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها