Portal_background_image

افتتاح چندين پروژه عمراني و اقتصادي در شهرستان ساوه

چندین پروژه عمرانی و اقتصادی با حضور استاندار و معاونین هماهنگی امور عمرانی ، اقتصادی و سیاسی امنیتی استانداری مرکزی، فرماندار و دیگر مسئولین در شهرستان ساوه به بهره برداری رسید.

سیلوی ۲۰ هزار تنی فلزی با هزینه کردی بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال

رونمایی از هفت دستگاه اتوبوس ناوگان شهرداری ساوه با هزینه کرد 393 میلیون تومان

سالن ورزشی روستای قره چای  با صرف اعتباری بالغ بر 105 میلیارد ریال

و هنرستان  دوازده کلاسه  جوادی پور شهر ساوه  از جمله پروژه های افتتاحی در شهرستان می باشد.

استاندار مرکزی در آیین بهره‌برداری از هنرستان پسرانه خیرساز جوادی پور، اظهار کرد: مشارکت در امر مدرسه‌سازی کاری ارزشمند و در پیشگاه خداوند از اجر و قرب بالایی برخوردار است.

سید علی آقازاده  افزود: خیرین با کمک‌های خیرخواهانه خود به همنوعان مدد می‌رساند و این همکاری و مشارکت خیرخواهانه موجب شد دوران سخت انقلاب را سپری کنیم.

وی در ادامه به نقش ایثارگران در پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: ایستادگی، ایثار و فداکاری رزمندگان در کنار خیرین موجب اعتلای میهن اسلامی شده است. جوانان این کشور در دفاع از میهن جان خود را فدا کردند تا دانش‌آموزان در امنیت و آرامش کامل به تحصیل علم و دانش اهتمام ورزند.

استاندار مرکزی خطاب به دانش‌آموزان گفت: قدر آرامش و امنیت در این کشور را بدانید که به برکت انقلاب اسلامی به دست آمده است. با شعور انقلابی و شور فرهنگی خود پاسخ فداکاری دلیر مردان را با درس خواندن خود بدهید.

آقازاده گفت: جوانان ما در اکثر مراکز فرهنگی و تبلیغی به دنبال تقویت بنیه علمی ایران در جهان هستند و باید استمرار یابد.

وی با اشاره به استعداد بالای جوانان دانش‌آموزان شهرستان ساوه گفت: زحمت خیرین موجب شکوفایی استعدادها می‌شود

استاندار مرکزی بیان کرد: کسب علم و انتقال دانش نیز کاری خیرخواهانه است و کار خیر فقط مشارکت مالی در ساخت و توسعه مدارس فضای آموزشی نیست بلکه هر قدمی که در راستای ارتقای دانش و انتقال آن به نسل بعدی صورت گیرد، کاری خیرخواهانه است.

آقازاده تصریح کرد: اگر خیرین در کشور نبودند قطعا تامین فضاهای آموزشی با مشکل مواجه می‌شد چرا که اعتبارات دولتی پاسخگوی تامین نیازهای فضای آموزشی در کشور نیست و خیرین به عنوان بازوان حمایتی دولت در این امر پیشگام هستند.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها