Portal_background_image

افتتاح چندين پروژه عمراني در شهرستان آشتيان

همزمان با پنجمین روز از هفته دولت، چندین پروژه عمرانی در بخش راهسازی و راهداری، آب و فاضلاب روستایی، بهداشت و درمان، آموزش و پرورش و غیره در شهرستان آشتیان به بهره برداری رسید.

با حضور سید علی آقازاده استاندار و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی
در پنجمین روز از هفته دولت، چندین پروژه عمرانی در بخش راهسازی و راهداری، آب و فاضلاب روستایی، بهداشت و درمان، آموزش و پرورش و غیره به بهره برداری رسید.

مدیرکل راه و شهرسازی در حاشیه افتتاح 10 کیلومتر از محور آشتیان – راهجرد ابراز داشت:
 در راستای توسعه راههای استانی ، ارتقاء مسیر محور آشتیان –راهجرد – فرمهین به اصلی درجه یک در دستور کار اداره کل راه و شهرسازی استان قرارگرفته  که30 کیلومتر آن در سنوات گذشته و 10 کیلومتر آن از سال گذشته آغاز و امروز به بهره برداری رسید .  عرض این محوراز 3/ 7 متر  به 12 متر رسیده است .  
احمد مرزبان عنوان کرد : تاکنون حدود 53000 مترمکعب عملیات خاکی ، 1493 مترمکعب بتن ریزی ، 8189 مترمکعب زیراساس ،7471 مترمکعب اساس و حدود 23هزار تن آسفالت انجام شده است .
وی  بیان کرد : میزان اعتبار هزینه شده برای این پروژه  100 میلیارد ریال بوده که از محل اعتبارات ملی هزینه شده است .  
مهندس احمد مرزبان اضافه کرد : محور مذکور راه ارتباطی شهرستان آشتیان و استانهای غرب کشور به محور اصلی اراک – قم است و با ارتقاء آن کاهش تصادفات ، تسهیل عبور و مرور ،رونق ، توسعه و ایجاد محور ایمن جهت عبور مسافرین و کالاهای ترانزیتی و محصولات کشاورزی را شاهد خواهیم بود و انجام عملیات تعریض همچنان در دستور کار این اداره کل قرار دارد . 

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس روابط عمومي


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها